MUDr. Jiřina Adamcová

Zubař Více

Svatava 1 adresa

Praktická zubní lékařka
Sportovní 210, Svatava

Velice pečlivá a hodná paní doktorka,obě mé děti k ní rády chodí a nebojí se ošetření,neboť vždy předem vysvětlí postup a co je čeká a po výkonu je nikdy neopomene pochválit a ,,poděkovat za spolupráci,,.Je velice škoda,že již přestane ordinovat a doufáme,že s novým panem doktorem také vše budeme zvládat bez problémů.Paní doktorko-děkujeme Weinhartovi.

nej zubarka vsude!!! vzdy mi pomohla a je strasne mila a hodna nemenil bychk

K paní doktorce chodím již 20 let a neměnila bych. Vše naprosto perfektní.

Znám ze své zkušenosti jen čtyři zubní lékaře, ale paní doktorka je rozhodně nejlepší z nich. Má opravdu "lidský přístup" a navíc pacienta vidí jako celek - ne jen jako "zubní kaz" nebo "stoličku, kterou je nutné vyndat". Jen víc takových lékařů!

Byla jsem mile překvapená s přístupem paní doktorky k pacientovi.Velmi milá a ohleduplná vřele doporučuji všem kteří trpí a mají stach ze zubaře.Mnozí zubní lékaři by se měli učit od paní doktorky jak se chovat k pacientovi,který trpí chronickým strachem.Nevím jak víc jí poděkovat.

Velmi pečlivá paní doktorka s osobním přístupem.