MUDr. Jiří Záplata

Sam. ordinace PL - stomatologa
č.d. 42, Choustníkovo Hradiště

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Dekuju!! Zasla jsem k paní Zubari na pohotovost, dokázal mi bezbolestne pomoc, řekl i jak to mám nadále léčit. Sestřička taky úžasná! Pozitiva a velice milá

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa chirurgická extrakce zubu

Operace jsem se příšerně bála, nicméně mi k překonání strachu velmi pomohlo příjemné a sympatické vystupování sestřičky. Pan doktor zachovával spíše neutrální postoj, každopádně zákrok proběhl rychle a bezbolestně. Můžu jen doporučit!

Velmi dobrý lékař. Zákrok, ze kterého jsem měla strach, poběhl úplně bez bolesti a za krátkou dobu. Po něm jsem dodržela všechny rady pana doktora a rána se rychla a dobře hojila. Tímto panu doktorovi děkuji a ostatním ho mohu jen doporučit.

Mám všeobecně velký strach ze zubaře, ale tady jsem byla uplně klidná i přesto, že zákrok byl náročný. Je velmi klidný, pečlivý, doporučuji každému!

Za 5 vteřin mourdák venku.Super

Vynikající a pečlivý lékař.Vyplatí se mi za ním dojíždět až z Trutnova.

Ošetřuje moje ;2 vnučky a to k naprosné spokojenosti chodí tam bez nějakéjo střesu a malá, které jsou 3 roky se nechá bez problému ošetřit děkujeme

Velmi dobrý, pečlový a trpělivý lékař. Doporučuji.