Dr. Bureše 1/9, České Budějovice
Olma R+ s.r.o.

Boženy Němcové 58/596, České Budějovice
Olma R+ s.r.o.

Umístění: Olma R+ s.r.o. Problemy v oblasti brisnich svalu, po laparoskopii

Takze, I ja mela tu cest a byla u tohoto uzasneho doktora osetrena. Rozhodne a VUUBEC NESOUHLASIM, ze je Arogantni ci neprijemny.. A jestli byl na Vas? Tak to vy jate museli byt příčina. Ke mne se choval zdvorile.. Poprve mi vse vysvětlil, kde muze byt příčina a rozhodne bych mu za peci palec hore :)! Takze jestli nekdo pochybujete, za mne nejlepsi pristup.lepsi jak Wagner z pol. Jih, ktery si se mnou skoro nevěděl rady.

Umístění: Olma R+ s.r.o. Bolesti hlavy a krční páteře

Fyzioterapeut Jiří Vlček mne prohlédnul, napsal rehabilitace a více ho nezajímalo. Přesto považoval problém na konci terapie (v Olmě na Senovážném náměstí, která byla výborná, ale pouze díky fyzioterapeutkám, nikoliv panu doktorovi), která mě spoustu naučila, leč problémů nezbavila, za vyřešený a odmítl se mnou věci dále řešit s tím, že to "prostě bolet bude".

Otravný je také jeho arogantní přístup co do komunikace a chytání za slovíčka. Jako by to kdy někoho vyléčilo.

Takže fyzioterapeutky v Domě služeb velký plus, fyzioterapeut Vlček mínus.

U pana doktora jsem byla s dětmi již po druhé. Poprvé se synem před 2mi lety, tehdy po zlomenině ruky obou kostí. Po půl roce byl synovi vyjmut drát z ruky a doporučena rehabilitace, ale pan doktor byl velice arogantní a řekl, že omezenou hybnost rozcvičí syn sám, rehabilitace odmítl napsat. Druhá zkušenost s dcerou po pádu, kdy ji bolely záda, jí řekl, že má cvičit doma, nicméně jsem šla opět k dětské lékařce která řekla, že je potřebuje a poslala nás tedy jinam. Jiný doktor u dcery zjistil blokace na páteři a scoliozu zad a rehabilitace napsal. Pana Vlčka NEDOPORUČUJI, je to velice AROGANTNÍ člověk, který nemá snahu Vám pomoci, naopak, nic nepotřebujete a cvičte si doma sami.

Několik let jsem jezdila do tohoto zařízení na léčebné pobyty, pan dr. Vlček i jeho personál byli příjemní, cítila jsem se tam jako doma a odbornosti pana doktora si vážím.Vždy mi pomohl.Škoda,že nejsou pobyty v tomto zařízení.Zuzana K.

jsem velmi zklamána,pan doktor je arogantni,odmítl mi prodloužit rehabilitace s tím že je již
nepotřebuji,posléze zjistil můj praktický lékař že mi vyšetřoval zdravou ruku,velmi zvláštní,
každý se může splést ale v kombinaci s jeho chováním kteremu jsem rozhodně nedala příčinu je to příliš

Jsem velice zklamán podle názorů níže uvedených nemohu souhlasit. Přístup neosobní a velice nepřístupný s pacientem se přece nebude zahazovat,musím pochválit jeho kolegynky tak ty jsou super.
K.T.

Již léta chodím k panu doktorovi a vždy mi dokázal pomoci, i když v mém případě to bylo kolikrát dost těžké - jsem výrazně hypermobilní a v tom případě bývá odbokování krční páteře někdy pěkný oříšek. Pan doktor si s tím však vždy nějak poradil a pomohl mi. Jinak k tomu titulu - je PaedDr. a já nevidím problém v tom jestli je někdo MUDr. či nikoliv, pokud má lidský přístup a dokáže pomoci. Znám dost doktorů, kteří se honosí titulem MUDr, ale z jejich přístupu se člověku dělá zle. Takže doktora Vlčka mohu vřele doporučit!

tak to teda musim napsat muj nazor i ja po uraze jsem byl 2x na ortopedii u lekare s 30 letou praxi(pol.jih) a ten diagnozu meho kolena neurcil a pri navsteve pana doktora vlčka byl nalez hned

Doufám,žejste toho "opravdového" doktora,který by vás kompetentně vyšetřil,našli!Já takové štěstí neměla.Pomohl mi až tento pan dr.,který našel příčinu mých problémů a následně mi pomohly sestřičky na poliklinice Máj,které,jak předpokládám,jsou jeho pracovnice a jako takové je i zaučoval.A co se týče nepříjemného a neosobního chování,tak pana dr.celkem chápu.Pokud mu ordinací projde takové množství lidí,tak se určitě emoce projevit musí.Třeba to jen byla zrcadlová reakce na vás! :-)Rozhodně si myslím,že v regionu Českobudějovicka patří k nejlepším diagnostikům a titul dr. mu v tom ničeho neubírá.

O

,,Specialista,,
Profesionální přístup má zájem o pacienta,při vyšetrení je skušený a všechno s citem.tak to odceňuji.dalsi lékař ktery dokaze pomoct díky

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    už mě pár měsíců trápí tep v levém uchu synchronní s tepem srdce. V normální poloze nic neslyším. Jen pokud se například ohnu, zakloním hodně hlavu, otočím hlavu, udělám prudký pohyb.Tak po určité době to začne tepat. V rovné poloze to vymizí. Zkoušel sem si v normální poloze stlačit krk a trochu sem to cítil, po uvolnění tep opět zmizel.
    Poslední dobou mi přijde, že mám tuhý krk, hlavně na levé straně (nemůžu hlavu na stranu úplně ohnout) a cítím bolest při zaklonění hlavy, nemůže to mít něco společného?
    Byl sem párkrát na masáži a vždycky se mi to zlepšilo, ale ne úplně.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    pokud je pocit tepu opravdu synchronní s tepem srdce (lze vyzkoušet v klidu a po zatížení), musí jít o cévní problém. Závislost na poloze hlavy a krční páteře může být, protože dochází ke změnám napětí krčních tepen. Pocit tuhosti krku může být náhodný, případně vlivem poruchy cévy. Popisované potíže nejsou v žádném případě typické při příčině svalové nebo při poruše páteře. Různé potíže od pískání v uchu a pod. se často poruše páteře přičítají, ale je to chyba. Měl byste být řádně vyšetřen, nejlépe cévním specialistou.

PaedDr. Jiří Vlček

• Dobrý den, je možné mít následující den po návštěvě Reflexní masáže chodidel tyto potíže: bolest hlavy na spáncích a zátylku, tlakem za očima, šumění v hlavě i horečka? Děkuji moc za odpověď.

Reakce na jakoukoliv terapii může být atypická, ale horečku vám reflexní masáž zřejmě nezpůsobila a ostatní příznaky mohou být spíše doprovodem horečky. Nejspíše se jedná o náhodu.