Odborný lékař alergologie a imunologie
Opavská 48/296, Krnov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Úžasný pan doktor a úžasná paní sestřička, takový přístup jaký je v této ordinaci jsem nikde jinde nezažila. Pan doktor vždy pomůže ikdyž to nespadá pod alergii, dětský syna nechával trápit se měsíc s kašlem, odmítal napsat atb, po konzultaci s dr. Váňou ihned atb a po týdnu klid. Ostatní lékaři by se od něj měli učit :-) jsem spokojený pacient už 16 let :-)

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie diagnostika, lecba a reseni candidy

Excelentni pristup,flexibilita a diagnostika.Profesionalni pristup doktora Vanka s vyjimecnou sestrickou. Uplne jsem se s maminkou citili jako v zahranici. Doporucuji.
Dekuji moc za Vas;)
Horacek

Už týden si lámu hlavu jak nejlépe poděkovat panu doktorovi a sestřičce za jejich profesionalitu a lidský přístup.Se všemi zde uveřejněnými příspěvky plně souhlasím.A podstatně už není co dodat.
Přeji Vám všem co tam jste krásné a pohodové Vánoce,plné pohádek,klidu,dobrého jídla,úsměvů a do Nového roku hlavně pevné zdraví,stálou práci,štěstí na každém kroku a optimismus do žil. K.Kelemenová

Pan doktor je velice sympatický, má pěkný přístup k dětem a podrobně s Vámi probere zdravotní stav. Byl jsem naprosto spokojen a vřele doporučuji.

Pan doktor je velmi příjemný, ochotný, se sestřičkou tvoří opravdu profesionální a milý tým. Syn je astmatik a alergik, neobešli bychom se bez jeho odborné péče a perfektního přístupu! Pan doktor se dokáže plně věnovat svým pacientům a "přijít věci na kloub". Děkuji, že můžeme navštěvovat jeho ordinaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pane doktore,četla jsem Vaše krásné hodnocení,jen tak dál.Takových lékařů je dnešní době opravdu málo.

Pan Doktor je velice vstřícný a důkladný. Je vidět že ho to baví a svojí práci dělá rád. Dojíždím k němu ze 35km vzdáleného města a vůbec toho nelituji. Když můj syn nebo dcera měly nějaké zdravotní potíže vždy pomohl.Můžu jedině doporučit.

Pak doktor je opravdu vyjmečný a užásný.Hodně nám pomohl.Velice příjemný.Takových je málo.

Velmi příjemný a vstřícný lékař, rozhodně doporučuji všem.

Pan doktor je velmi ochotný a vstřícný, ale co je důležitější, je to skutečný odborník. Velmi mu děkuji za léčbu obou synů.