MUDr. Jiří Ulman

Zubař Více

Jablůnka 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 431, Jablůnka

Nesouhlasím s názory, které označují pana doktora Ulmana, že je špatný stomatolog, tak jak má někdo pevné zdraví a nepotřebuje prakticky lékaře, tak jsou lidé, kteří mají slabší kořínek a musejí často vyhledat lékaře. Tak to platí taky ve stomatologii. Já patřím mezi ty, kteří nemají tak zdravé zuby. První zub mi byl vytržen na vojně, protože mě pouze bolel, byl tak odborně vytržen, že část kořene mi vytáhl až v civilu pan Ulman. Ten doktor se nesnažil zub ani jednou léčit a hned ho vytrhl. V mém případě se stalo, že jsem potřeboval pomoc od pana doktora i v den pracovního volna, navštívil jsem ho a ten neváhal, jel se mnou do své ordinace a poskytl mi ošetření. Co vím od svých známých, tak na ošetření u stomatologa se čeká běžně i měsíc a půl, další návštěva při léčení trvá týden i déle. V případě pana doktora Ulmana se objednáte a do týdne vás ošetřuje i dvakrát za týden, je-li to potřeba. Nejsem z Jablůnky, dojíždím a na pana doktora nedám dopustit, protože mi hodněkrát pomohl a že mám málo času a hodně cestuji, kdy jsem i dlouhodobě mimo kraj, tak mi pokaždé vyjde vstříc a snaží se mi v co nejkratší době zuby vyléčit.
Komu se nelíbí, že má dobrého stomatologa doma, ať dojíždí, platí za dopravu a čeká v ordinaci, i když je objednán na určitou dobu.Z hodnocení, že někdo dokáže udělit i jako NEJHORŠÍ, svědčí o jeho inteligenci a přeji jim co nejdříve pořádný zánět. To, jak někdo píše, že mu jiný stomatolog převrtal všechny plomby, nebyl možná důvod odvedené práce předchozího stomatologa, ale výdělek. Jak je známo, za každou plombu se dnes platí. A někteří stomatologové si to nechají patřičně zaplatit i bez vydání účtenky. S pozdravem Zdeněk Matoška

Jsem velmi ráda, že doba komunismu je za námi a můžeme si nyní doktory vybírat sami. V Jablůnce jsem k panu doktorovi před 30 lety chodit musela, podle tehdejšího zákona. Bylo mi 20 let a moje první návštěva u pana doktora končila slovy "máte krásné zuby" a také mi nemusel nic opravovat. Po pěti letech, když jsem z Jablůnky odcházela to vypadalo úplně jinak. Několik měsíců před tím, než
jsem odešla, na moji ztížnost, že mě bolí zub, mi pan doktor řekl, že to nic není, a léčil mi ho nějakou vodičkou na dásna. Nechtěl mi udělat ani retgen. Pak mě začala bolet celá polovina pusy. Poslal mě k praktickému lékaři s tím, že mám zánět trojklanného nervu. Praktický lékař nic neshledal, řekl, že jde zřejmě o kaz zubu a poslal mě zpět k "MUDr. Ulmanovi". Pan doktor mi nejdříve zablomboval 2 úplně zdravé zuby (stejně by se prý pokazily) a ten, který bolel mi jen povrchově zaplomboval s tím, že stejně půjde brzy ven. Nebylo si kde ztěžovat a já jsem byla velmi slušná holka. Odešla jsem do Prahy a hned jsem také navštívila stomatologa. Byl zde již hluboký kaz a paní doktorka mi zub léčila 3 měsíce, musel být několikrát převrtáván. Bolesti přešly, nebyl zde žádný zánět trojklanného nervu.
Proto Vám všem sděluji, pokud chcete mít z krásných zubů samou plombu, anebo žádné, běžte k panu doktorovi, jinak se mu na kilometry vyhněte.

Profesně velmi slabý. Já osobně bych mu odpustil jeho odměřené a arogantní chování, dokonce i poznámku utrousenou směrem k sestře cituji: "sestři dejte mu odsavačku, dnes máme samé uslintané pacienty. " Co jsem odpustit nedokázal bylo, že jsem přišel na preventivní kontrolu, ta trvala max. 3 minuty a postihla jen pravou polovinu chrupu. Za cca 2 měsíce byl zánět na té druhé polovině. Třeba náhoda připouštím, ale podobných zkušeností s ním bylo víc- např. když Vám odvrtává plombu na zánětlivém zubu bez umrtvení, to že jste bolestí mokří potem a při vrtání se vrtíte bolestí to ho moc nezajímá. Já jsem od něho odešel před třemi roky k zubaři, který je o téměř o 40 let mladší, ale o 1000% lepší odborník a o 2000% lepší chování k pacientovi. Po této zkušenosti si myslím mohu srovnávat.Po té co ten nový všechny plomby prohlásil za špatné a předělal je a chodím na preventivky které jsou opravdu pečlivé v duchu svého názvu, zatím jsem nezažil ani náznak bolesti ze strany zubů.
Znám hodně lidí, kteří od něj odešli, protože už to dál nechtěli snášet. Dokonce někteří dojížděli dříve i 25 km protože ho považovali za dobrého, znám i jejich zážitky který byly mnohdy i horší než moje.

Nesouhlasím s názory, jsem dlouholetý pacient a nemám jedinou špatnou zkušenost.