MUDr. Jiří Trněný

Praktický lékař Více

Příšovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 185, Příšovice

Jsem velmi spokojená s jeho profesialitou a s přístupem ke mně. Vždy dokázal dobře poradit a oceňuji, že na každou prkotinku nepředepisuje antibiotika.

Velice spokojená, pan doktor je opravdu pečlivý, nemusíte se bát, že se vašemu problému nebude věnovat. Naopak, nikdy nic nezanedbá. Velice spolehlivý a mám k němu velkou důvěru!

Musela jsem si najít nového obvodního lékaře z důvodů stěhování a jsem moc ráda,že jsem si vybrala právě pana doktora Trněného, byla jsem velice překvapená jeho pečlivostí a hlavně ochotou, když si není jistý, tak ihned pošle na vyšetření.Můžu jen doporučit.

dobrý pokaždé mi pomohl nemůžu si stěžovat

Můj v pořadí druhý obvodní lékař. Velmi schopný, v čekárně se nečeká až tak dlouho (zažila jsem mnohem horší). Mohu doporučit. A sestra je také příjemná:)

Konečně mám po dlouhé době lékaře se zájmem očlověka i o vlastní práci.

doktor na svem miste.je moc sikovny a hlavne peclivy,sice si pockate nez se k nemu dostanete ale zase prohlidka stoji za to.radeji vas posle na dve vysetreni navic aby se nic nezanedbalo.jsem rada ze takovy doktori jsou mezi nami.