Od 500 Kč

Od 300 Kč

Mgr. Bc. Jiří Štágl

Vítáme vás ve světě, kde je psychoterapie cestou k osobnímu pokroku. Nabízíme psychoterapii a mediaci, kde se těžkosti taví ve štěstí.

Umístění: Mgr. Bc. Jiří Štágl Jiný

Rádi bychom ještě dodatečně poděkovali za Vaše poradenství. Když se stane něco dobrého, člověk si kolikrát ani neuvědomí, že je to součástí štěstí. Přišel jsem k Vám v době manželské krize, zdánlivě to mohlo vypadat, že Vaše asistence byla v podstatě nenáročná, pohodová. Byla a pomohla. Pozval jste si i moji ženu a výsledkem je, že jsme krizi překonali, dokonce si myslíme, že je nám nyní ještě lépe. Píši to proto, že jsme pak potkali páry, které navštívili jiného poradce, či rovnou právníka a jejich rozvody tomu odpovídaly, druhého co nejvíce oškubat, co nejvíce protěžit svůj vlastní prospěch, děti, neděti, společné vzpomínky a zájmy jakoby nikdy nebyly. Nekonečné spory právníků a promarněný čas a peníze na obou stranách. Prostě dodatečně doceňujeme Vaši přímočarost a zřejmě nějaký zvláštní dar hádky tišit, netěžit z trampot druhých.

Umístění: Mgr. Bc. Jiří Štágl individuální psychoterapie

Děkujeme za pomoc synovi. V mnoho ohledech je to lepší.

Vážení rodiče,
děkuji vám za vaši zpětnou vazbu, a rád slyším, že jste si všimli pozitivních změn u vašeho syna. Je skvělé slyšet, že se váš syn cítí lépe a že se v mnoha ohledech zlepšil. Naše snaha je podporovat a pomáhat dospívajícím jedincům v jejich emocionálním a psychickém rozvoji, a pokud vašemu synovi naše terapie pomohla, je to pro nás velmi uspokojivé.
Děkuji vám za důvěru, kterou jste mi projevili.
S úctou, Jiří Štágl.

Umístění: Mgr. Bc. Jiří Štágl individuální psychoterapie

Po předchozích zkušenostech je to přesně to, co jsem hledala. Nepopírání mých snů a představ, ale pochopení jejich významu. Děkuji Vám.

Umístění: Mgr. Bc. Jiří Štágl individuální psychoterapie

Po konzultací s panem Štaglem jsem o krok dál, otevírají se mi další možnosti řešení mých problémů.

Děkuji.

Umístění: Mgr. Bc. Jiří Štágl Jiný

Mile mě překvapila rychlost řešení. Obávala jsem se, že vstupem na terapii bude následovat série sezení. Možná jsem měla štěstí, ale po dvou sezeních se věci pohnuly kýženým směrem.

Mgr. Jiří Štágl

Děkuji za zpětnou vazbu paní K.
Psychoterapie používají různé způsoby pomoci. Metodou hlubinné abreaktivní psychoterapie je definovat řešitelnou potíž a během jednoho, dvou, maximálně tří sezení ji odstranit. Když se tak stane, klient to okamžitě pocítí fyzicky i mentálně.
Přeji Vám klidné dny a pevné zdraví.

Umístění: Mgr. Bc. Jiří Štágl Jiný

Pan Štágl mi při našem sezení dal skvělý pocit bezpečí a klidu, bylo to velice uklidňující a bez jakýchkoliv předsudků. Děkuji za pomoc. Chytrý