Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Vítáme vás ve světě, kde je psychoterapie cestou k osobnímu pokroku. Nabízíme psychoterapii a mediaci, kde se těžkosti taví ve štěstí.

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 500 kč

od 300 kč

2 názory pacientů

Umístění: Mgr. Bc. Jiří Štágl Jiný

Mile mě překvapila rychlost řešení. Obávala jsem se, že vstupem na terapii bude následovat série sezení. Možná jsem měla štěstí, ale po dvou sezeních se věci pohnuly kýženým směrem.

Mgr. Jiří Štágl

Děkuji za zpětnou vazbu paní K.
Psychoterapie používají různé způsoby pomoci. Metodou hlubinné abreaktivní psychoterapie je definovat řešitelnou potíž a během jednoho, dvou, maximálně tří sezení ji odstranit. Když se tak stane, klient to okamžitě pocítí fyzicky i mentálně.
Přeji Vám klidné dny a pevné zdraví.

Umístění: Mgr. Bc. Jiří Štágl Jiný

Pan Štágl mi při našem sezení dal skvělý pocit bezpečí a klidu, bylo to velice uklidňující a bez jakýchkoliv předsudků. Děkuji za pomoc. Chytrý