Kardiologie
Pražská 528, Mělník

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologie Jiný

Kdyby takhle probíhala všechna lékařská vyšetření. Na prohlídku jsme šli dokonce dříve, než jaký byl čas objednání. Pan doktor je velmi milý, pečlivý, vlídný k dětem a ochotný vše vysvětlit rodičům. Sestřička rovněž. Velmi děkujeme.

Asi jeden z nejlepších a nejschopnějších lidí ve zdravotnictví, na které jsem kdy narazil. Pokud se jako u něj potkají skutečná odbornost a solidní přístup k pacientům, nelze takového doktora než doporučit.

velmi milý pan doktor, spousta dalších by se mohla učit od pana doktora vlídnost, slušné a příjemné chování. Lékařsky na velmi vysoké úrovni. Všem maminkám doporučuji! :-)

Velmi příjemný pan doktor!!!

Pan doktor je moc sympaticky a odborne na vysi. Umi jednat jak s rodici, tak s detmi, je velmi duveryhodny.

Jezdím k němu se synem již 8 let a jsem maximálně spokojena.

Jezdívala jsem k němu už jako malá kvůli drobnějšímu problému...teď se tam vždy jezdím ukázat jen na otočku max. jednou za rok, ale i tak-tu návštěvu si vždycky užiju ;) Sympaťák, všechno rozumně vysvětlí, co jsem si stačila všimnout, tak moc hodný k dětičkám,...a hlavně je lidský.
Jen s tou sestřičkou nevím, nevím-někdy tam je, někdy jí vidím odcházet kolem poledne, ale většinou je tam pan doktor sám :-D

doporucuji a souhlasim s vyroky s lidmi predemnou!!!

Pan Špeta je úžasný doktor a smekám před ním klobouk........je to chlap na svém místě,který nám hodně pomáhá.Vřele doporučuji.Lepšího doktora na srdíčka nenajdete!!!!!

OK