MUDr. Jiří Rozkoš

Psychiatr Více

Víceměřice 1 adresa

Odborný lékař psychiatrie
ÚSP Víceměřice 32, Víceměřice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor absolutne postrada lidskost, akorat na vas hledi a nic nerika a jen pozoruje vase jednani a nakonec rekne „no a co“, pak rekne, ze depresi nemate. Deprese je opravdu zavazne onemocneni a tomu kdo ji nezazil se to tezko vysvetluje. Opravdu nedoporucuji.

Děkuji mnohokrát, pomohl jste mi pane doktore.
Přál bych si více takových odborníků s lidským přístupem. Prostě jste jednička.

pan doktor je velmi dobrý odborník, před 1/2 rokem mi moc pomohl a díky němu mohu opět fungovat na 100%, vím, že často pracuje i přes polední pauzu a pacienty ošetřuje i po pracovní době. Všem doporučuji jeho ambulanci, milý klidný a hlavně profesionální přístup.

Pan doktor je skvělý lékař.Je znalý oboru,výborný diagnostik,to se mu nedá upřít.Problémem je jeho přístup k pacientům.Klidně si přijde do práce v 8 hodin,přitom pacienty má na 7.30.Tím nabere velký skluz,který už nedožene,ba naopak,pacient který je třeba na 11 hodin,jde na řadu až ve 12 nebo i později.Má spoustu pacientů,dle mého názoru až moc,pak je nestíhá.Využívá toho,že nemohou nikam přejít a jsou psychiatričtí pacienti,tudíž kdyby si šli někam stěžovat,nikdo je nebude poslouchat.