Jiří Roth, praktický lékař

MUDr. Jiří Roth

Uložit

Praktický lékař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 42, Družec
Lékařská stanice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Nejlepší

skušený a velmi pečlivý

... tak proč k němu chodíte, když je podle vás tak špatný lékař ?! Když jsem s něčím nebo s někým tak strašně nespokojená, jdu jinam. Obzvlášť, když se jedná o zdraví ! Ale to by nebylo pohodlné,že ? Někoho jiného hledat, dojíždět, .... Z příspěvků je cítit vesnická malost, závist a zloba (jak česky typické). Samozřejmě, úspěch a peníze se neodpouštějí. Pan doktor Roth je sympatický odborník s osobním individuálním přístupem a svých pacientů si váží. Já takovou zkušenost mám. Všem nespokojeným pisálkům přeji, aby si našli lékaře dle jejich gusta (pokud takový vůbec existuje, což pochybuji)!
Pěkné vánoce, hodně zdraví (to abyste k němu nemuseli) a spokojenosti (tu vám přeji ze všeho nejvíc). Evelýna Bachohornová

M

Vůbec nechápu, kde se v lidech bere ta malost někoho takhle bezostyšně kritizovat! Rozhodně se nedomnívám, že by pan doktor byl špatný diagnostik. Má za sebou léta praxe, a to nejen jako praktik, ale též internista. Dlouhá léta též působil v kladenské nemocnici. Ke starým lidem je vlídný a uctivý. Rozhodně by nikdy nikoho neokradl o peníze. To, že vydává léky, je služba pacientům, kteří nemusí pro léky dojíždět. Kde se v lidech bere ta zloba, že je těší psát takové nesmysly a pomluvy?

P

asi by jste, vy pisálci, měli chodit jinam a poznali co je to"lékař"

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti