Oční lékař
náměstí Svobody 5, Znojmo

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční lékař bolest očí

Neměnila bych, už jsem tam zaregistrovala celou svoji rodinu. Lepšího lékaře jsem nikdy neměla a nedám na pana doktora dopustit - milí, ochotný, rozumí tomu co dělá a vždy pomůže. Velmi, velmi doporučuji.

přidávám se k ostatním,kladně hodnotícím pana doktora Pluhaře i jeho zdravotní sestřičky...ani já jsem ještě podobného očního lékaře nepotkal

Moc příjemný a ochotný pan doktor i sestřička. Už několikrát ošetřil mého 3 ročního syna. Při zánětu spojivek nás bral okamžitě bez objednání. Vlídný přístup, vše pěkně vysvětlí i dětem.

Velice ochotný přístup k pacientům, milý doktor

Vynikající oční lékař

Chodíme k panu doktorovi už celá rodina. Pan doktor je opravdový odborník. Je přívětivý a chotný. Vše s pacientem podrobně probere. Pokud můžu laicky posoudit, vybavení ordinace je velmi dobré. Sestra je také velmi milá a ochotná. DOPORUČUJI

moc dobrý

Vřele doporučuji, je velice příjemný,ochotně vše vysvětlí. Lidský přístup a milý úsměv.

Mohu jen a jen doporučit..pan doktor je moc milý člověk a skvělý lékař...jsem naprosto spokojená

Doporučuji, výborný oční lékař. Přijatelná čekací doba, akutní případy jsou odbaveny ihned. Pan doktor je milý, vše výborně pochopitelně vysvětlí. Sestřička je milá, hodná a snaživá.