Adresa

Jesenická nemocnice
Lipovská 103, Jeseník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Jesenická nemocnice Jiný

Maximálně profesionálně provedená kolonoskopie včetně vysvětlení prováděných kroků a možnosti sledovat vše na monitoru. Celá procedura byla prakticky bez bolesti, pouze s mírným diskomfortem, a to navíc z důvodu komplikace zákrutu tl. střeva. Nad rámec vyšetření mně p. doktor poskytl další konzultace ohledně potíží se zažíváním a navrhl možnou léčbu. Taktéž zdravotní sestry na jedničku, velmi sympatické a empatické. Stoprocentní spokojenost, mohu jenom doporučit.

D
Umístění: Jesenická nemocnice Jiný

Velice děkuji MUDr. Pernicovi a jeho dvou sestřičkám za neuvěřitelně laskavý a lidský přístup! Hodně zdraví a pohody přeje Dagmar V.

M
Umístění: Jesenická nemocnice Jiný

I přes to, že vyšetření samo o sobě je velmi nepříjemné, pan doktor i obě sestřičky byli velice empatičtí, laskaví a celou dobu zákroku se snažili, aby byl zákrok co nejvíc snesitelný. Cokoliv pan dokrot udělal, předem srozumitelně vysvětlil, sestřičky se snažily odvést pozornost konverzací a možnost pomazlit se s pejskem pana doktora byl velký bonus na závěr. Díky tomu všemu to pro mě bylo mnohem víc snesitelný, než jsem čekala. Celému týmu za to ze srdce děkuji a přeji hezké dny.


Z
Ověřený profil
Umístění: Jesenická nemocnice Jiný

Dneska jsem u pana doktora kolonoskopii,měla jsem z toho velký strach.Ten mě opustil ihned po vstupu do ordinace.Pan doktor Pernica i sestřička empatičtí,vstřícní a příjemní.Pan doktor vše vysvětlí ,celý výkon jsem sledovala na monitoru .Moc děkuji za ochotu,vstřícnost a empatii téhle ordinaci.Kéž by všichni lékaři v této nemocnici byli alespoň z poloviny takoví jako Mudr.Pernica


N
Umístění: Jesenická nemocnice Jiný

Jako pacientka po onkologické operaci jsem poměrně častým návštěvníkem ordinace pana doktora Pernici v Jesenické nemocnici. Kdo byl někdy na kolonoskopickém vyšetření ví, že to není zrovna vyšetření z nejpříjemnějších. Ale i tento zákrok můžete prodělat bez zbytečného stresu a obav, když lidé kolem vás jsou citliví, ohleduplní a vnímaví. Prostě lidští. A takoví lidé v této ordinaci jsou. Chtěla bych panu doktorovi a sestřičkám moc poděkovat za jejich nelehkou práci a lidský přístup, popřát jim pevné zdraví a hodně dalších spokojených pacientů.Odborník, milý, vše vysvětlí, uklidní. Obrovská pochvala i sestřičkám- vstřícné, milé. Celé toto oddělení hodnotím na jedničku s hvězdičkou, takových lékařů a sestřiček VÍC. Díky.


Ověřený profil

Pan doktor byl naprosto úžasný, všechno co bude provádět popsal do detailu,uklidnil, dodal odvahu, byl milý, laskavý, z ordinace jsem odešla povznesena, že i v dnešní době se najde takový skvělý lékař. Kolonoskopické vyšetření bych s takovýmto přístupem absolvovala 100x raději než návštěvu zubaře. Děkuji za výbornou péči jak panu doktorovi, tak i sestřičce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu