Vojenská nemocnice Brno
Brno,Židenice,Zábrdovická 3, Adamov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Jiří Navrátil? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mam v levem koleni artrosua po 14dnech jsem sundala ortesu a zkousela o berlich ale tak me to boli při skrceni ze si ji znovu vzala.je něco aby me to nebolelo a mohlazkouset o tech berlich

Dobrý den. Pokud je koleno artrotické nemusí orteza stav zlepšit. Je možno zkusit obstřik kloubu, aplikace výživy do kloubu, ev. RHB. Navíc při dekompenzaci pokročilé artrosy může být v koleni výpotek, který také brání ohýbání kolena

MUDr. Jiří Navrátil

před 3 týdny jsem měla úraz,kdy jsem si poranila zápěstí. dle rtg je popisovane nastipnuti. mám ortézu, s rukou nehýbu,na dotek je ale bolestivá pořád,pri urcitých pochybech také, jak dlouho se doporucuje nechat ruku v orteze? mohl byste doporucit specialistu na problematiku ruky v Brně? dekuji

Dobrý den.Pokud se jedná o tzv.fissuru /naštípnutí/ doporučuji doplni CT ev i MRI /magnetickou rezonanci/, neboť může být poškozena chrupavka či zápěstní vazy.
Specialistou na ruku , zápěstí a loket je doc.MUDr.Čižmář - ambulance na Nových Sadech

MUDr. Jiří Navrátil