Jiří Navrátil, ortoped Adamov

Ortoped Více

Brno,Židenice,Zábrdovická 3, Adamov
Vojenská nemocnice Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidat

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• mam v levem koleni artrosua po 14dnech jsem sundala ortesu a zkousela o berlich ale tak me to boli při skrceni ze si ji znovu vzala.je něco aby me to nebolelo a mohlazkouset o tech berlich

Dobrý den. Pokud je koleno artrotické nemusí orteza stav zlepšit. Je možno zkusit obstřik kloubu, aplikace výživy do kloubu, ev. RHB. Navíc při dekompenzaci pokročilé artrosy může být v koleni výpotek, který také brání ohýbání kolena

• Dobrý den,
    před 3 týdny jsem měla úraz,kdy jsem si poranila zápěstí. dle rtg je popisovane nastipnuti. mám ortézu, s rukou nehýbu,na dotek je ale bolestivá pořád,pri urcitých pochybech také, jak dlouho se doporucuje nechat ruku v orteze? mohl byste doporucit specialistu na problematiku ruky v Brně? dekuji

Dobrý den.Pokud se jedná o tzv.fissuru /naštípnutí/ doporučuji doplni CT ev i MRI /magnetickou rezonanci/, neboť může být poškozena chrupavka či zápěstní vazy.
    Specialistou na ruku , zápěstí a loket je doc.MUDr.Čižmář - ambulance na Nových Sadech