MUDr. Jiří Müldner

Chirurg Více

Český Krumlov 1 adresa

Chirurgická ambulance
T.G. Masaryka 188, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Výborný chirurg, úžasný a milý člověk. Mě léčí úraz lokte po pádu na bruslích. Vůbec nenechá nic náhodě a žádné sebemenší zranění nebere na lehkou váhu. Mám naštípnutou kůstku v loktě která nebyla skoro vidět. Pan doktor vše důkladně prozkoumal a dokonce si to nechal ještě potvrdit. Opravdu precizní. Já jsem maximálně spokojená.

Děkuji a doufám že tady budete p.doktore ještě dlouho a dlouho.

Byla jsem tady po mnoha letech a nevěřila jsem, že je v dnešní době něco takového možné.
Stoprocentní spokojenost :-)

Maximálně svědomitý lékař s výbornými výsledky své chirurgické práce, na nějž se obrací široká klientela nejen z regionu, ale i zdaleka. Chápe svou práci především jako poslání, má vnitřní intuici, díky níž byl u pacientů odhalen jiný závažný zdravotní problém, než se kterým pacient přišel na chirurgii.Své pacienty si hlídá, dokud nejsou zcela zahojeni.V čekárně nikdy dlouho nečekáte, objednací lhůta operací většinou do týdne. Má stejný přístup k lidem všech sociálních vrstev. Přívětivé jednání naprosto převažuje, vytočí ho někdy chování pacienta vybočující z rámce slušnosti či pravidel vyvěšených na dveřích ordinace,nehorázné zacházení zdravotních pojišťoven se soukromými lékaři, nespravedlnost a nedochvilnost. Mně osobně všem mým známým se vždy všechno zahojilo dobře.

Chodím k němu od svých 10 let, nemohu si na něj stěžovat. Ne vždy se dobře vyspí, ale to mu musíme tolerovat. Jsme přece lidé. Ale jeho ruce jsou zlaté.

zlehčení samotného problému a zanedbání poúrazové léčby.. nedoporučuji !!!!

je to sice starej mrzout, ale profík. Takže jestli sháníte milýho doktora, kterej neví co dělá, sem nechoďte

příjemný ,ví co dělá ,a skalpel mu do rukou patří.

po velice "příjemném ošetření" prstu levé ruky mohu pouze konstatovat, ze PAN doktor je řezník, a měl by dělat spíš na jatkách. Skalpel bych mu do ruky vůbec nadával..

Výborný chirurg a výtečný specialista. Každému doporučuji.