Diabetologická a interní ordinace
Politických vězňů 523, Příbram

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

K panu doktorovi jsem chodila 27 roků. Jsem diabetička na inzulínu od 13 let. Když mě bolela noha a chtěla jsem ji panu doktorovi ukázat, řekl, ať si ponožku nesundávám, že ji nechce vidět. Myslím si, že nohy diabetiků by měly diabetologa zajímat. Protože mi psal ročně max. 300 proužků do glukometru a já si nemohla změřit cukr alespoň 2-3krát denně, měla jsem velké výkyvy hladiny cukru. O tom, že by mi nechal udělat glykovaný hemoglobin, jsem si mohla nechat jen zdát. Řekl, že "mám to nejlepší co mohu dostat a neví, čemu by to prospělo". Protože mi proužky do glukometru došly a již dvakrát jsem v noci upadla do bezvědomí (hypo) a manžel mi musel volat záchranku, šel mi pro ně mimo objednaný termín on. Bylo mu řečeno, že kvůli mně platil pokutu za překročení limitu a bylo mu také doporučeno, "abych si hledala jiného lékaře, a že ho moje bezvědomí nezajímá". Tak to byla poslední pověstná kapka. Dala jsem na jeho "radu" a našla si jinou paní doktorku v Praze. Je to vynikající lékařka, specialista a také hlavně velice hodný člověk. Jsem ráda, že jsem to udělala dříve, než by mě jeho lhostejnost a nezájem úplně zabily. Kromě cukrovky mám mnoho komplikací, které s touto nemocí souvisí. Nyní mám glykovaný hemoglobin 5,2, proužků mám dostatek a jsem moc šťastná, že již nejsem jeho pacientka.

navštěvoval jsem cca 4 roky a mimo kontroly uzlin a nohou jsem na přístupu opravdu nic pozitivního neregistroval, ba naopak. Doktor nepřišel s žádnými novinkami, žádné doporučení na rekondice - jeho znalosti bych měl po přečtení příručky " Jak projít cukrovkou snadno a rychle "

Je to můj lékař již 21 let, fantastická péče, perfektní znalost vědeckého vývoje v diabetologii! Děkuji.

V souhrnu dobrá práce, dělá co má a musí

Pečlivý přístup,vlivem systemu objednávacích časů s minimem čekací doby