veterinární klinika Aurum Vet, České Budějovice
K.Světlé 540/6, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: veterinární klinika Aurum Vet, České Budějovice Jiný

Pan doktor Kamiš, léčil naši fenu. Vytrhal jí zuby, protože je měla zkažené a údajně kvůli tomu ji krvácelo z nosu. Nevšiml si, že má fenka v horní dásni obrovský nádor, ačkoliv ji dáseň (nahoře i dole) operoval a zašíval. Dále fenku léčil a nakonec když byla stále horší, jeli jsme na kliniku a tam nám ji utratili, nádor byl viditelný na první pohled, byl tak velký, že fence vytlačoval oko z důlku. Den před utracením byla fenka ještě na kontrole u Dr. Kamiše v AurumVet. Závěrem: nejdražší doktor v ČB, nádoru si musel všimnout přesto z důchodkyně vytáhl obrovskou sumu se sliby, že pejsek bude zdravý a spokojený další roky.

MVDr. Jiří Kamiš

S touto třináctiletou fenkou majitelka jen za poslední rok navštívila 5 veterinárních pracovišť. Všude byla nespokojená. U nás jsem ji ošetřoval jen jednou v roce 2017, kdy jsme jí dle slov majitelky hrozně pomohli. Navštívila nás opět až 17.12.2021 s prosíkem, abychom ji vzali zpět, že jsou zoufalí. Prý k nám nejezdili jenom proto, že jsme od nich daleko ( bydlí na sídlišti Máj a my jsme u Terna ). Přemluvili nás a vzali jsme ji, po prvotním vyšetření jsme zjistili mimo jiné, že ji selhávají ledviny, má poměrně těžkou hypothyreozu. Dále měla na 3 místech u zubů oronasální píštěle- to je dlouhodobým chronickým zánětem vytvořená komunikace tlamy s dutinou nosní. Vůbec nehovořím o silném až nesnesitelném zápachu, který majitelka vůbec nevnímala. Také měla menší nádor nad okem.
Vždy si vedeme podrobně všechny záznamy, ale u takovýchto "věčně nespokojených přebíhačů" si je vedeme zvláštně podrobně a vždy si vše i důkladně fotíme. Fenka u nás byla naposledy 3.2.2022, v té době byly ledviny stabilizované, hypothyreoza se léčila, oronasální píštěle operativně odstraněny a dásně byly krásně vyhojené. Rovněž všechny laboratorní výsledky z krve včetně RTG snímků už byly fyziologické. Tumor na hlavě jsme také odstranili a poslali na histologické vyšetření Doc. Škoričovi z Veterinární Univerzity Brno. Bylo prokázáno, že nádor nebyl zhoubný a že jsme ho odstranili celý - že jeho okraje nedosahovaly resekčních okrajů. Máme všechny fotografie včetně poslední návštěvy, kde naprosto žádný nádor v místech kde hodnotitelka popisuje viditelný není.
Je s podivem, že mě hodnotí lidé - potomci majitelky, kteří u nás ani jednou při vyšetření ani ošetření nebyli. Paní Řezáčová k nám vždy jezdila taxíkem, protože a to cituji: " její děti nemají čas a ona je přeci nemůže obtěžovat."
Její dceru jsem je poprvé, když si přišla pro zprávu o léčení Adélky - vše jsem ji obratem vytiskl ( včetně ošetřen z roku 2017 a všech laboratorních výsledků. Součástí byla i histologická zpráva ). Při jejím odchodu jsem vyslovil naději, že doufám, že to předají k přešetření na revizní komisi Komory veterinárních lékařů, abych mohl být očištěn. Doufal jsem, že se mi pak přijdou omluvit až obdrží výsledek. To mi také slíbili a podali mi na to ruku. Nevím proč, ale nakonec žádný podnět k přešetření bohužel nepodali a jen takto očerňují. Prostě:"Poslední propadne peklu!"

Umístění: veterinární klinika Aurum Vet, České Budějovice Jiný

Pana doktora Kamiše mohu jen pochválit. Svou zřetelnou láskou ke zvířatům, trpělivostí a profesionalitou dokázal, že náš kocour, po zkušenostech na veterině předešlé ( strachy bez sebe a ze stresu byl značně agresivní ), se velice rychle uklidnil, bez jakéhokoliv násilí se nechal vyšetřit, naočkovat a dokonce panu doktorovi velice brzy prokázal náklonnost, přestože je k lidem, které nezná, poměrně dlouho rezervovaný.
Stejně laskavý je i k majiteli zvířete.
Ceny se mi přílišné nezdají, porovnám-li s ostatními vet.ordinacemi.

Umístění: veterinární klinika Aurum Vet, České Budějovice Jiný

Pan doktor nám velice pomohl při léčbě ucha náší fenky Amy. Již po týdnu léčby pozorujeme velké zlepšení a úlevu od bolesti. Panu doktorovi moc děkujeme za přijetí a péči.

Umístění: veterinární klinika Aurum Vet, České Budějovice Jiný

Vynikající veterinář, pečlivý, srdcař. Již několikrát nám velmi pomohl. Jak tu bylo psáno, ano, je svůj :-) ale o zvíře mu jde v první řadě, o majitele až v té druhé. Také jeho kolegyně, mladá paní doktorka je výborná, mám k nim oběma absolutní důvěru.

Umístění: veterinární klinika Aurum Vet, České Budějovice Jiný

Veterinář mi již několikrát velmi pomohl. Dvakrát mi zachránil pejska.Jako jediný v CB se pustil do operace 13 letého oříška který měl nádor na řitním otvoru. Operace byla velmi složitá a vše co předcházelo i následovalo bylo přesně tak jak řekl. Po operaci měl další rok kvalitního života ale bohužel další záchrana byla nutná kvůli bezohlednosti ostatních lidi kteří mu dali plnou hrst tak moc pro psy škodlivých piškotů a pejsek zkolaboval. Stalo se to pozdě večer,zavolali jsme panu Kamišovi a on ihned jel do ordinace a mi také. Zachránil ho znovu. Bohužel mu tento šok tak rozhodil již už slabý organismus že žil ještě další necelý rok ale více už se dělat nedalo a pejsek umřel na zkolabovaní ledvin. Toto se již ale odehrálo na jiné veterině a dnes vím, že kdybychom zůstali u pana doktora tak by pejsek mohl žít déle. Nyní mě zachránil svou odborností a realistickým pohledem. Koupila jsem si štěně s PP které nemělo mít žádné vady. Štěně mělo špatný chrup i čelist. Na 90 % bylo jisté následné léčení. Vše mi detailně popsal vysvětlil. Chovatelé si naštěstí štěně vzali zpět.
Pan doktor má svůj způsob jednání ale věřte, že je jeden z nejlepších a jeho rady a doporučení jsou vždy na místě.

Umístění: veterinární klinika Aurum Vet, České Budějovice

Snaží se maximálně pomoci a vyjít vstříc.Nadšení pro práci,ochota,profesionalita.Zarytě řeší příčinu nemoci a dle mé zkušenosti i mých klientů,vždy určí správný postup léčby.Žádný pokus,omyl.Má osobitý přístup,vše podrobně a srozumitelně vysvětlí.Vděčím Mvdr.Kamišovi a jeho týmu za uzdravení mých dvou pejsků,kteří byli vážně nemocní.
Děkuji a s přátelským pozdravem Ivo Laštovka - Psí škola U Mě

Umístění: veterinární klinika Aurum Vet, České Budějovice

Ještě jednou touto cestou děkuji za záchranu mé kočičky.Tam, kde ji odmítli jí vyšetřit z důvodu ,že je již stará-tady naopak na této klinice ,se pan doktor Kamiš okamžitě zvířátka ujal a po konzultaci se mnou kočička prodělala náročnou operaci čelisti.Dnes je Molyna zdravá a docházíme pouze na kontrolu.Tuto veterinární kliniku,každému doporučuji-najdete zde vysokou profesionalitu,a hlavně trpělivost,lásku ke zvířátkům a nejvyšší nasazení k uzdravení Vašeho mazlíčka. Děkuji-Vandová Vladimíra

Manželé Bukovských
Pan Dr.Kamiš, paní Dr. Warcholová a sestřička nám zachránili naší skoro 11letou fenečku jezevčíka, která byla v krytickém stavu a postupně zde prodělala 2 těžké operace. Po měsíci a denním docházení na kliniku, kdy se stav lepšil jen velmi pomalu, protože léčbu komplikovalo ještě chronické onemocnění,
s kterým se léčí dlouhodobě, je fenečka zdravá a plná života.
Všichni byli velmi ochotní, pan Dr. přijel i v noci, když jsme potřebovali a pani Dr. Warcholová se sestřičkou s námi strávily při druhé akutní operaci celou neděli od rána do večera, aby naší fenečce
zachránily život. Jsme jim za záchranu života naší Barunky neskonale vděční a kliniku Aurum Vet
vřele doporučujeme.

Pan doktor Kamiš je úžasný doktor a člověk. Přešli jsme k němu před pár měsíci a za tu dobu dokázal s naším dvanáctiletým mazlicekem to co ostatní doktoři nesvedli za roky kdy jsme se problém snažili vyresit...a ze jsme jich v ČB vystřídali. .všichni nasadili kortikoidy a víc je pes nezajímal...to že má uši plný bakterií a sliznice v nich tak napadeny že už ani neslyší nikoho niezajímalo...a to nemluvim o zubech kdy mu nikdy žádný rentgen nebyl nikdy udělán...mel pod nimi chudák zanetlivy ložiska a bohužel o téměř všechny zuby přišel...pan doktor se ho se zdesenim ujal a udělal nám z něj veselého ..hravého ..psa ..kterým byl naposled před lety..jsem mu moc vdecna za veškerou péči kterou mu poskytl. ..nebere svoji práci jen jako obživu ale každý příběh svého pacienta s nim proziva ..dela maximum aby co nejsetrneji svého pacienta uzdravil a nijak nezatizil jeho organismus. .používá kvalitní léky a prostředky což samozřejmne není levne. .ale každý majitel ..tedy aspoň ten který svého miláčka bezmezne miluje peníze na jeho vyléčení dá...a neresi kolik ho to stalo. .hlavně že byl přístup a léčba pozitivní...takže pana doktora 100% doporučuji...kvalitních veterinářů je málo a jsem moc ráda že mužu k jednomu z nich se svým miláčkem chodit. .a vědět že je v tech nejlepších rukách. ..moc panu doktorovi i paní doktorce co je tam s nim děkuji...úžasný lidi který neberou zvířecí pacienty jen jako kus masa ...Katka Hubínková

Na pana Kamiše si dejte velký pozor. To co tady mnozí z Vás nazývají zájmem o Vaše mazlíčky a prevencí, není nic jiného než snaha pana doktora udělat Vám spoustu vyšetření, naordinovat spoustu léčiv a vidět Vás v ordinaci nejlépe každý týden. To ovšem nemá nic společného s láskou ke zvířatům, ale s láskou penězům. Za každým problémem pan doktor vidí Vaši chybu v krmení, protože pokud nekrmíte jednou ze tří značek granulí, které on distribuuje, tak svého psa vlastně odsuzujete k jisté smrti. Většina těch granulí je dobrá možná, když má pejsek nějaké vážné problémy a potřebuje dietní stravu, ale proč zdravého jedince krmit granulemi, které obsahují hlavně rýži a možná jsou trošku ovoněné masem? Na trhu je spousta jiných granulí, které obsahují vyvážené množství masa a zeleniny a jsou bez obilovin, rýže a dalších podobných nesmyslů. Ale podle pana doktora pes není masožravec, jak sám rád říká. Takže je rejžožrout? Pokud barfujete, tak tam nechoďte vůbec, to na Vás možná zavolá ochránce zvířat. Pokud se nedáte přesvědčit na granule, tak Vás donutí chodit na krevní testy, za které si účtuje 6 krát tolik než na jiné veterině, ono to dá rozum, ušlé peníze za granule, které nekoupíte, z Vás musí nějak dostat… Nenechte se, prosím, zmást grafem, který Vám pan doktor namaluje a který vlastně říká, že pejsek by měl mít menší odpad než příjem. Je to sice svatá pravda, ale malovat na to graf? Obchodní trik… Stejně jako spousta „moudrých“ řečí o ničem, které Vás akorát zmatou. Je to velmi zdatný obchodník, o to horší lékař. Kdyby šel prodávat vysavače, udělal by službu všem. Možná přijdete do ordinace s banalitou, jako my (s obyčejným průjmem) a budete tam 40 minut poslouchat, jak pejsek trpí, protože mu dáváte jiné (byť lepší a dokonce dražší) granule, než by Vám prodal on. Nakonec dostanete Smectu a necháte tam 600 Kč a ještě Vám řekne, že druhý den kontrola a 5 dnů budete sbírat jeho exkrementy a skladovat se v ledničce a pak půjdou na rozbor přes půl republiky (pejsek se nám po jednom balíčku Smecty srovnal a už je to pěkně dlouhá doba a je naprosto v pořádku). Navíc jsme u ordinace odcházeli s vymytým mozkem, co se granulí týče, ale vlastně jsme nevěděli nic k našemu problému. Teď navštěvujeme jinou veterinu, kde je s námi jednáno na rovinu a bez zbytečných medikamentů, které pejska akorát zatěžují. Vždy je nasazena nejprve nejšetrnější léčba a až když nezabere, tak se přistupuje k dalším opatřením, ona ale zatím vždy zabrala. Hlavně, nám tam necpou žádné krmivo, kterému nevěříme, a nehrají si na super odborníky na výživu, ale dělají svou práci poctivě. Vůbec nejde o to, dát za prevenci a za léčbu peníze. Svého pejska zbožňuju a na peníze nekoukám, ale vadí mi, že je do něj zbytečně ládováno tolik chemie a dělána spousta zákroků, které jsou zbytečné a jen ho zatěžují. Pokud nechcete chodit na veterinu každé dva týdny, tak si to kroky sem do ordinace opravdu dobře rozmyslete.