Jiří Jůza, zubař

Zubař

č.d. 262, Libštát
Praktický zubní lékař

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zubaře nedoporučuji. Při návštěvě nového stomatologa jsem si připadala jako neandrtálec. Nestačila jsem se divit. Po tomto zubaři mi v puse zůstaly skryté kazy zapláclé plombou, zažloutlé bílé plomby v důsledku špatné aplikace, atd.

Á

Skvělý doktor, perfektní péče - doktor, kterého bych přála každému. Se sestřičkou tvoří skvělý tým, člověk od nich odchází vždy s dobrou náladou a s úsměvem na rtech. Vřele doporučuji!!!!!

Výborný stomatolog. S jeho prací i přístupem jsem velice spokojen.

Pan doktor je naprosto úžasný... šikovný, příjemný, hodný, vtipný atd.. Opravdu mohu mluvit jen v samých superlativech.
A sestřička je také skvělá...příjemná, vstřícná, šikovná.
Nejen, že už se konečne nebojím chodit k zubaři, ale já se tam dokonce i těším (v životě bych nevěřila, že tohle někdy můžu napsat, neboť já jsem měla panickou hrůzu ze zubaře), protože mi tam vždy zvednou i náladu :-)
Takže mohu jen doporučit!!!
Všem přeji krásný den. Lenka.

Zásluhou p.doktora Juzy nemám strach z návštěvy zubaře,je opravdu moc šikovný a ochotný,díky

C

Jirka je supr

Velmi ,dobry ,lacini a ochotny

Také mám to štěstí,že můj stomatolog je pan doktor Jůza.Je vážně skvělí!

Nemám co dodat k předchozím respondentům.Je fakticky výborný,jen je škoda ,že jsem se k němu dostala tak pozdě.

Doporučuji, je poctivý, milý, vtipný a dává injekce proti bolesti :) Doktor na přání, už se nikdy nebudu bát zubaře...