MUDr. Jiří Jůza

Praktický zubní lékař
č.d. 262, Libštát

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pana doktora mužů jen doporučit. Je milý, vše vysvětlí a pomůže.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor mi poskytl akutní ošetření při bolesti. Velmi pečlivě vše prohlédl, udělal RTG a provedl nejnutnější zákroky. Příjemně mne překvapil jeho přístup a snaha pomoci, které si moc vážím! Lékaře mile ráda doporučuji.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Velmi doporučujeme, celá rodina. Chodíme k p. JUZOVI celé roky a vždy super práce, přístup a bezbolestné zákroky. Nyní i plus je platba kartou. Děkujeme.

Zubaře nedoporučuji. Při návštěvě nového stomatologa jsem si připadala jako neandrtálec. Nestačila jsem se divit. Po tomto zubaři mi v puse zůstaly skryté kazy zapláclé plombou, zažloutlé bílé plomby v důsledku špatné aplikace, atd.

Á

Skvělý doktor, perfektní péče - doktor, kterého bych přála každému. Se sestřičkou tvoří skvělý tým, člověk od nich odchází vždy s dobrou náladou a s úsměvem na rtech. Vřele doporučuji!!!!!

Výborný stomatolog. S jeho prací i přístupem jsem velice spokojen.

Pan doktor je naprosto úžasný... šikovný, příjemný, hodný, vtipný atd.. Opravdu mohu mluvit jen v samých superlativech.
A sestřička je také skvělá...příjemná, vstřícná, šikovná.
Nejen, že už se konečne nebojím chodit k zubaři, ale já se tam dokonce i těším (v životě bych nevěřila, že tohle někdy můžu napsat, neboť já jsem měla panickou hrůzu ze zubaře), protože mi tam vždy zvednou i náladu :-)
Takže mohu jen doporučit!!!
Všem přeji krásný den. Lenka.

Zásluhou p.doktora Juzy nemám strach z návštěvy zubaře,je opravdu moc šikovný a ochotný,díky

C

Jirka je supr