MUDr. Jiří Hruška

Praktický lékař Více

Zásada 1 adresa

12 názor

Adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 188, Zásada

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Setkala jsem se s mnoha lékaři...
Především v období nemoci.. a to nejen mé, ale mé mamky.. i táty!
Pan doktor byl velice vstřícný a chápavý. Snažil se pomoci. Leč toto nemůžu říct o jiných - a specialistech. (Především o jednom, který mamku v nízkém věku svým laxním přístupem do pár let poslal na máry.. a musím napsat, že umírala v hrozném utrpení...).
Neznám jiného obvoďáka, který ještě dochází po pacientech.. ve vážných případech i o víkendu!! Musím dodat, že tým od záchranky se tomu divil - že existuje doktor, který chodí k pacientům domů.. prý to je nadstandart!!!!
A tací, kteří jdou k lékaři.. a vadí jim, že chvíli někde počkají, tak jsou u mě sobci!!!! I jiní mají své neduhy!! A mnohdy daleko horší, než co máme my ostatní - s čímž k němu jdeme! S takovými lidmi se člověk setká nejen u doktora Hrušky, ale např. i u jiných lékařů.. X-krát jsem se s tím setkala. Copak je lidský přístup na škodu? Nejspíš u asi ano...
Pokud mi něco je... ráda si počkám!!!!
Milý kritiku, na Nové Vsi n. N. si stěžovali před lety na Cholenského... a nyní Jak na něj v dobrém vzpomínají!
A pokud ti dělá problém to, o čem píšeš v předchozím vzkazu... máš možnost si najít lékaře lepšího!!!! Se kterým budeš spokojen. (Ač jsou lidi, kteří spokojeni nikdy nebudou!!!!!)

Vynikající lékař, obětavý, přístupný, super pan doktor má dokonalý přehled o svých pacientech. Díky.

Ověřený profil

S panem doktorem jsem velice spokojená... především za lidský přístup a zájem o pacienta. Vstřícné jednání. Zná své pacienty dost dobře.. A i za těma, co nemohou, dochází... což v dnešní době není běžné. Spíše vyjímečné. Pokud bysme o takového obvodního lékaře přišli, těžko bysme podobného lékaře na vesnický obvod jiného dostali.


P

uznalý, pečlivý


T

Pan doktor je velmi hodný. Napíše Vám pracovní neschopnost jak potřebujete, a to i včetně vycházek. Takové doktory miluji.


Co dodat :o)


Chodím k panu doktoru už dlouho a vždy mi pomohl a s jeho přístupem jsem moc spokojen. Děkuji.


K panu Hruškovi, chodím již mnoho let a jsem s ním velice spokojená. Měla jsem možnost vyzkoušet i jiné lékaře, ale raději chodím k němu. Můj syn se před lety po jednom chirurg. zákroku bál všech lékářů a pan doktor byl jednoho dne na pohotovosti, kam jsem se synem musela jít a pan doktor byl na něho velice hodný a svým chováním syna odnaučil bát se doktorů.


J

Jeden z lidských lékařů, chápe problémy pacientů v dnešní době rarita. Doporučuji i ostatním.


R
Ověřený profil

To je můj lékař!Jistě jsou lepší,ale vážím si jeho přístupu ke mně jako pacientovi,je ochoten vysvětlit,je lidský i když byla doba,že také nebyl,ale to je již za námi.Mám v něho jakous takous důvěru,ale více méně ta část nedůvěry k němu vychází ze mne,protože po životě v bolševické totalitě nemůže člověk na plno věřit ničemu a nikomu.Prostě O.K. pane doktore!!!Rád k Vám dojíždím a pokud to půjde dojíždět budu!


Došlo k chybě, zkuste to znovu