MUDr. Jiří Hruška

Praktický lékař Více

Zásada 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 188, Zásada

Setkala jsem se s mnoha lékaři...
Především v období nemoci.. a to nejen mé, ale mé mamky.. i táty!
Pan doktor byl velice vstřícný a chápavý. Snažil se pomoci. Leč toto nemůžu říct o jiných - a specialistech. (Především o jednom, který mamku v nízkém věku svým laxním přístupem do pár let poslal na máry.. a musím napsat, že umírala v hrozném utrpení...).
Neznám jiného obvoďáka, který ještě dochází po pacientech.. ve vážných případech i o víkendu!! Musím dodat, že tým od záchranky se tomu divil - že existuje doktor, který chodí k pacientům domů.. prý to je nadstandart!!!!
A tací, kteří jdou k lékaři.. a vadí jim, že chvíli někde počkají, tak jsou u mě sobci!!!! I jiní mají své neduhy!! A mnohdy daleko horší, než co máme my ostatní - s čímž k němu jdeme! S takovými lidmi se člověk setká nejen u doktora Hrušky, ale např. i u jiných lékařů.. X-krát jsem se s tím setkala. Copak je lidský přístup na škodu? Nejspíš u asi ano...
Pokud mi něco je... ráda si počkám!!!!
Milý kritiku, na Nové Vsi n. N. si stěžovali před lety na Cholenského... a nyní Jak na něj v dobrém vzpomínají!
A pokud ti dělá problém to, o čem píšeš v předchozím vzkazu... máš možnost si najít lékaře lepšího!!!! Se kterým budeš spokojen. (Ač jsou lidi, kteří spokojeni nikdy nebudou!!!!!)

Vynikající lékař, obětavý, přístupný, super pan doktor má dokonalý přehled o svých pacientech. Díky.

S panem doktorem jsem velice spokojená... především za lidský přístup a zájem o pacienta. Vstřícné jednání. Zná své pacienty dost dobře.. A i za těma, co nemohou, dochází... což v dnešní době není běžné. Spíše vyjímečné. Pokud bysme o takového obvodního lékaře přišli, těžko bysme podobného lékaře na vesnický obvod jiného dostali.

uznalý, pečlivý

Pan doktor je velmi hodný. Napíše Vám pracovní neschopnost jak potřebujete, a to i včetně vycházek. Takové doktory miluji.

Co dodat :o)

Chodím k panu doktoru už dlouho a vždy mi pomohl a s jeho přístupem jsem moc spokojen. Děkuji.

K panu Hruškovi, chodím již mnoho let a jsem s ním velice spokojená. Měla jsem možnost vyzkoušet i jiné lékaře, ale raději chodím k němu. Můj syn se před lety po jednom chirurg. zákroku bál všech lékářů a pan doktor byl jednoho dne na pohotovosti, kam jsem se synem musela jít a pan doktor byl na něho velice hodný a svým chováním syna odnaučil bát se doktorů.

Jeden z lidských lékařů, chápe problémy pacientů v dnešní době rarita. Doporučuji i ostatním.

To je můj lékař!Jistě jsou lepší,ale vážím si jeho přístupu ke mně jako pacientovi,je ochoten vysvětlit,je lidský i když byla doba,že také nebyl,ale to je již za námi.Mám v něho jakous takous důvěru,ale více méně ta část nedůvěry k němu vychází ze mne,protože po životě v bolševické totalitě nemůže člověk na plno věřit ničemu a nikomu.Prostě O.K. pane doktore!!!Rád k Vám dojíždím a pokud to půjde dojíždět budu!