Jiří Horák, ortodontista Tábor

MUDr. Jiří Horák

Ortodontista

Budějovická 806, Tábor
Ortodoncie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Na ortodoncii jsme se vydali na základě výborných doporučení a můžeme je jedině potvrdit. Příjemní a profesionální lidé, velmi milá atmosféra, vstřícnost, vysvětlení, lidský přístup... Výborné!

Ano nejlepší,dávali mi rovnátka,a ještě doporučily lepsího zubaře..jak pan Horák ,tak jeho žena,nejlepší...pokud budou moje děti muset mít rovnátka,tak neváhám..

Perfektní specialista, jen ať zdraví vydrží, děsí mě jeho "vyhrožování" s odchodem do důchodu :-)

V tomto případě to není ani tak o jednom člověku, ale spíš o týmu, který na Vás v téhle ordinaci čeká. Pan doktor Horák už to celé v podstatě jen zastřešuje svým odborným dohledem a stanoviskem. Velmi ochotné jednání všech, profesionalita a úsměv na tváři tam berou jako samozřejmost. Ani se Vám nebude chtít z ordinace :-) Rovnátka mi nasazovali před pár dny a zatím o nich téměř ani nevím. Doporučuji.

Velmi dobrý zubař, pomohl mi s obtížným problémem. Příjemná a milá komunikace ode všech v ordinaci.

Velmi doporučuji. Všichni ochotní, milí, profesionální. Děkujeme a jen tak dál!

Nej... jako lékař zubní, vstřícný člověk a profesionál. Na jiného bych si zvykal obtížně. Vzhledem k tomu, že máme stejný den narození a věkově jsme velmi blízcí, doufám, že ho chuť pracovat neopustí až do mého plánovaného konce, t. zn. do r. 2046

Výborný stomatolog i báječný člověk. Všem vřele doporučuji. Chodí k němu už x let celá široká rodina a nevyměnili bychom ho. Škoda jen, že ho mám z Prahy trošku z ruky. :(

Profesionalni, ochotny, vstricny,v prijemnem prostredi.

velmi dobrý lékař odborník, příjemné chování a vystupování.maximální spokojenost po celou dobu léčby.