ORL ambulance
26. dubna 9, Cheb

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Nedoporučuji !!!!, vezla jsem k němu mamku s bolavým uchem, měla rýmu a několik dní si stěžovala na úporné bolesti ucha, u doktora byla pár minut, řekl, že to má trochu zanícené v pravém uchu, ať si koupí nosní kapky na uvolnění dých. cest a brufen na bolest, celou noc mamka nemohla spát ač brala i dvě tablety proti bolesti, ráno jí nakonec v uchu samo prasklo a vytekl hnis. Pan doktor asi nerozezná zánět středního ucha, že by pomohl propíchnutím to také asi nezná. Brufen a kapky do nosu umí předepsat každý. Hrůza.

C

Šla jsem k němu s roční dcerkou s tím, že má podruhé za sebou zánět středního ucha a on ze mě udělal blbku, že to je jen viróza. Za dvě hodiny jsme skončili v nemocnici s prasklým bubínkem. Tak mám dvě lékařské zprávy- v jedné od Doležala, že to není zánět s.u. a v druhé z nemocnice, že proběhl zánět. Už nikdy více. Chudák malá.

Ze začátku jsem byl velmi spokojený,poslední návštěva mě odrovnala.Pan doktor mi tak dodrápal vnitřek ucha,že jsem dostal zánět,krvácení,musel jsem navštívit nemocnici v Chebu,jsem na antibiotikách,bolest nesnesitelná,ucho zalehlé.K tomuto lékaři už ne !!!

Velmi příjemný a zodpovědný přístup. A hlavně - pomohl.

V mem pripade nedusledny, choval se jako kdyz obtezuji

Velmi příjemný, laskavý, vše je maximálně efektivní, žádné čekání, maximální péče.

Výborný doktor. Vyšetření jsou krátká, rychlá a hlavně účinná. Má skvěle zorganizovanou administrativní práci. Čekání na vyšetření je proto velmi krátká.

Milý doktor, vše ochotně vysvětlí, odpoví na dotazy. Mám v něj 100% důvěru. Napravil vše, co pokazila má praktická lékařka, bez problémů bere i bez doporučení (toho bych se od své praktické doktorky nedočkala). Nevím jestli mám vždy takové štěstí, ale nikdy jsem nečekala příliš dlouho, dokonce ani bez objednání.