Adresa

ORL ambulance
26. dubna 9, Cheb

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nedoporučuji !!!!, vezla jsem k němu mamku s bolavým uchem, měla rýmu a několik dní si stěžovala na úporné bolesti ucha, u doktora byla pár minut, řekl, že to má trochu zanícené v pravém uchu, ať si koupí nosní kapky na uvolnění dých. cest a brufen na bolest, celou noc mamka nemohla spát ač brala i dvě tablety proti bolesti, ráno jí nakonec v uchu samo prasklo a vytekl hnis. Pan doktor asi nerozezná zánět středního ucha, že by pomohl propíchnutím to také asi nezná. Brufen a kapky do nosu umí předepsat každý. Hrůza.

C

Šla jsem k němu s roční dcerkou s tím, že má podruhé za sebou zánět středního ucha a on ze mě udělal blbku, že to je jen viróza. Za dvě hodiny jsme skončili v nemocnici s prasklým bubínkem. Tak mám dvě lékařské zprávy- v jedné od Doležala, že to není zánět s.u. a v druhé z nemocnice, že proběhl zánět. Už nikdy více. Chudák malá.

R
Ověřený profil

Ze začátku jsem byl velmi spokojený,poslední návštěva mě odrovnala.Pan doktor mi tak dodrápal vnitřek ucha,že jsem dostal zánět,krvácení,musel jsem navštívit nemocnici v Chebu,jsem na antibiotikách,bolest nesnesitelná,ucho zalehlé.K tomuto lékaři už ne !!!


Velmi příjemný a zodpovědný přístup. A hlavně - pomohl.


V mem pripade nedusledny, choval se jako kdyz obtezuji


Velmi příjemný, laskavý, vše je maximálně efektivní, žádné čekání, maximální péče.


P

Výborný doktor. Vyšetření jsou krátká, rychlá a hlavně účinná. Má skvěle zorganizovanou administrativní práci. Čekání na vyšetření je proto velmi krátká.


V

Milý doktor, vše ochotně vysvětlí, odpoví na dotazy. Mám v něj 100% důvěru. Napravil vše, co pokazila má praktická lékařka, bez problémů bere i bez doporučení (toho bych se od své praktické doktorky nedočkala). Nevím jestli mám vždy takové štěstí, ale nikdy jsem nečekala příliš dlouho, dokonce ani bez objednání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu