Adresa

26. dubna 9, Cheb
ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Nedoporučuji !!!!, vezla jsem k němu mamku s bolavým uchem, měla rýmu a několik dní si stěžovala na úporné bolesti ucha, u doktora byla pár minut, řekl, že to má trochu zanícené v pravém uchu, ať si koupí nosní kapky na uvolnění dých. cest a brufen na bolest, celou noc mamka nemohla spát ač brala i dvě tablety proti bolesti, ráno jí nakonec v uchu samo prasklo a vytekl hnis. Pan doktor asi nerozezná zánět středního ucha, že by pomohl propíchnutím to také asi nezná. Brufen a kapky do nosu umí předepsat každý. Hrůza.


C

Šla jsem k němu s roční dcerkou s tím, že má podruhé za sebou zánět středního ucha a on ze mě udělal blbku, že to je jen viróza. Za dvě hodiny jsme skončili v nemocnici s prasklým bubínkem. Tak mám dvě lékařské zprávy- v jedné od Doležala, že to není zánět s.u. a v druhé z nemocnice, že proběhl zánět. Už nikdy více. Chudák malá.


R
Ověřeny pacient

Ze začátku jsem byl velmi spokojený,poslední návštěva mě odrovnala.Pan doktor mi tak dodrápal vnitřek ucha,že jsem dostal zánět,krvácení,musel jsem navštívit nemocnici v Chebu,jsem na antibiotikách,bolest nesnesitelná,ucho zalehlé.K tomuto lékaři už ne !!!


Velmi příjemný a zodpovědný přístup. A hlavně - pomohl.


V mem pripade nedusledny, choval se jako kdyz obtezuji


Velmi příjemný, laskavý, vše je maximálně efektivní, žádné čekání, maximální péče.


P

Výborný doktor. Vyšetření jsou krátká, rychlá a hlavně účinná. Má skvěle zorganizovanou administrativní práci. Čekání na vyšetření je proto velmi krátká.


V

Milý doktor, vše ochotně vysvětlí, odpoví na dotazy. Mám v něj 100% důvěru. Napravil vše, co pokazila má praktická lékařka, bez problémů bere i bez doporučení (toho bych se od své praktické doktorky nedočkala). Nevím jestli mám vždy takové štěstí, ale nikdy jsem nečekala příliš dlouho, dokonce ani bez objednání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti