Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Dobříš Jiný

Musím souhlasit s ostatními komentáři. Pan doktor je chápavý, vstřícný a snaží se pacientovi pomoci a to i v případě, že musí suplovat práci praktického lékaře s opačným přístupem, který po půl roku trvající zvýšené teplotě umí naordinovat jen Ibalgin. Pan doktor zjistil příčinu, i když úplně nespadala do jeho oboru a hlavně mi pomohl. Po půl roce jsem se opět cítil jako zdravý člověk. Jednou bych chtěl najít praktického lékaře, který by měl takový přístup k pacientům. Nemusel bych pak otravovat specialisty, zatěžovat je zdravotním problémem mimo jejich obor, a obírat je o čas, který by mohli věnovat svým pacientům. Moc děkuji. O.H.

Na plicní jsem dlouhá léta odmítal chodit. S nástupem pana doktora se naopak na další prohlídku těším. Nemám s ním jediný problém, ve všech ohledech je to člověk na svém místě, proto plné hodnocení.

Umístění: jiné místo

Chci velmi ocenit vstřícnost vzít v podstatě celé město, jelikož druhé místo v Příbrami není s oblibou navštěvované a třetí je prozatím volné, skromnost a snahu se problémem zabývat....nabídnout možnosti, co to asi je a neléčit od boku....velmi obdivuji tuto snahu pana doktora vč. toho, že zde vládne klid a pohoda, i když zrovna někdo ještě dělá binec v čekárně....

Pan MUDr Jiří Gutwirth je specialista na plicní choroby. Po telefonu vstřícný, ale v léčbě z mého pohledu nezodpovědný. Nikdo nejsme na 100 procent. Pokud ale uděláme chybu, měli bychom se alespoň omluvit. Nedoporučuji. N.Mikešová

Pan MUDr.J.Gutwirth je velmi erudovaný,schopný,pečlivý lékař,znalý problematiky,a neustále se vzdělávající.Má nesmírně citlivý přístup k pacientovi,s velkou dávkou empatie.Vřele doporučuji jako lékaře jak chorob plicních,tak i interních.