MUDr. Jiří Gürlich

Zubař Více

Habartice 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Černousy 47, Habartice

Uzasny a mily pan doktor,hrozne moc mi pomohl ,na druhy svatek vanicni me rozbilely zuby a in me vzal rano na pohotivisti a byl velmi lidsky. Vse mi vysvetlil a hlavne ppmohl od nejhorsiho.

Milý Juro, jen tak dál a ještě více chvály, to ti přejí

Skutečný profík a odborník! Má v sobě jakousi vnitřní "klidnou sílu" která tak nějak přemůže vaši nervozitu, když dřepíte v tom nenáviděným křesle. Přeju mu hodně zdraví !

Tento Lékař mi "zachránil" zuby, které mi jiná zubařka "rozvrtávala" 20let.. Je to nejlepší stomatolog jakého znám.. Vše super...

Moc,moc výborný zubař.Vždy jsem se zubařů strašně bála,ale tohle je pan zubař.Díky za něj.

Je to PAN DOKTOR!Po 30ti letech jsem našla zubaře,ke kterému jdu beze strachu,ošetřuje bezbolestně,vše vysvětlí,nikam nespěchá,cítím se u něj jako pacient a ne jako kus za který dostane od pojišťovny zaplaceno.Sestřička také výborná.Jsem moc moc ráda,že tam mohu chodit.

Pan doktor má zlaté ručičky,je velmi ochotný a má opravdu lidský přístup ke svým klientům.

mily ochotný lékař.