Mladkov 133, Pardubice
Ordinace praktického lékaře pro dospělé (mapa)

Za Kopečkem 353, Žamberk
Albertinum (mapa)

Diagnostikuje pohledem ode dveří.. Jako by ani neposlouchal co mu člověk říká. Spousta pacientů se od něho odhlásila. Pokud přijdete po svých tak vám v podstatě nic není.. Alespoň se tak tváří.. Skoro se mi nechce věřit, že hodnotím toho samého jako lidé zde přede mnou...

Byl jsem u tohoto lékaře 2x - pouze na určité konzultaci. Myslím, že mi dost vyšel vstříc. Uvidíme později co to udělá. Zatím ..... dobrý.

Měl jsem možnost s ním pracovat na RLP Lanškroun a po spolupráci s ním jsem se rozhodl pro je "ošetřování." Reaguji i na to, že je prý neupravený. Pokud je někomu špatně, tak si myslím, že tomu oněmu nemocnému je přeci jedno, jak člověk pomáhající vypadá. Mě slíbí a splní. Nikdy jsem si na něho nestěžoval, ba naopak jsem ho doporučoval a zpětná vazba od lidí, co se pro něho rozhodli je velice kladná. I při radách o zdrav. stavu mé rodiny je otevřený. Vím, že budete z tohoto cítit nějakou zaujatost, ale jsem dospělý mladý muž, který nemá v životním stylu tendence doporučovat či nějak jinak zvýhodňovat toho či toho. Proto hodnotím velice dobře.

Nedoporučuji, velmi slabý.

Je to vynikající lékař.

Je to Pan doktor na svém místě, je velmi ochotný, kdykoliv potřebuji, mohu se na něj obrátit.Vždy provádí důkladná vyšetření, je velmi pečlivý a proto je také výborným diagnostikem.Je to člověk,který si na nic nehraje, neopovrhuje obyčejnými lidmi, je příjemný a k pacientovi se chová vždy uctivě a soucitně.A je jedno jestli je upravený nebo ne!!!!! Důležité je,že pomůže a že se člověk nemusí bát, s čímkoli se na nej obrátit.Rozhodně všem velmi doporučuji a to jako praktického lékaře pro dospělé tak i jako internistu a vynikajícího pneumologa.

vynikající diagnostik, vynikající člověk, pracovitý, milý

pracovitý, velmi dobrý diagnostik, dýchá z něj "člověčina", doporučuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Otázka k tématu počítačová tomografie

Dobrý den, je možné si zaplatit počítačovou tomografii, popřípadě hradí toto vyšetření bez doporučení lékaře pojišťovna?

CT si není možné zaplatit.Vždy musí být doporučení lékaře,na některé CT stačí doporučení obvodního lékaře.

MUDr. Jiří Doleček