Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Jiří Čapovec - duševní zdraví

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Konzultace online • od 2 000 kč

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Hodnocení duševního stavu • od 500 kč +15 Více

Hodnocení duševního vývoje • od 500 kč

Individuální psychoterapie • od 3 000 kč

Koučování • od 3 000 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory...

• Deprese
  • Emoční poruchy
  • Vztahová krize

• psychiatrie
  • psychoterapie
  • psychoanalýza
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 800 kč

od 4 000 kč

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Dlouho se mi nedařilo zhubnout. Nakonec jsem našla způsob, který mi nejen funguje, ale také vyhovuje a to naprosto perfektně. Za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg a to není ani zdaleka vše. Děkuji za vše.

Umístění: Jiří Čapovec - duševní zdraví konzultace online

Velmi přínosná spolupráce, která mi pomohla bezpečným způsobem k vysazení antidepresiv a léčbě deprese a úzkosti.

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemné jednání na úrovní. Jirka se opravdu vyzná a dokázal mi poradit s problémy jednoduchými technikami, které mají okamžitě výsledky a toho si cením. Jde rovnou k jadru věci a předal mi mnoho užitečného. Jeho terapie a koučink je naprosto skvělý způsob pro řešení psychických problémů.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den co delat když mám špatný psychický stav?

Zdravím, záleží jak moc je Váš špatný psychický stav vážný. Pokud Vás tento špatný psychický stav omezuje v osobním, rodinném (vztahovém), pracovním (studentském) životě, tak je na místě vyhledat odbornou pomoc. Pokud to nijak nezasahuje do těchto oblasti a zvládáte fungovat, tak Vám může pomoct pravidelná meditace, dechové metody (metoda 4-7-8, Brániční dýchání, Wim Hofova metoda), každodenní procházky v přírodě, zaměřit se na dostatek kvalitního spánku, kvalitní rostlinná strava, dostatek pohybu a dopřát si dostatek kvalitního odpočinku a času pro sebe a to každý den.

Jiří Čapovec

• Deprese