Adresa

Karlovarská 38, Plzeň
B - Orto, s.r.o. - ortodontická ordin.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

M
Ověřeny pacient

Dobry den , jsem velmi spokojena s peci pana Mudr. Baumruka,pekne prostredi, skoro zadne cekaci doby a opravdu velmi mile a prijemne sestricky.Presne tak za krasu se musi i trochu zaplatit, za vysledek jsem moc spokojena:-))


K
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená se službami v této ordinaci, velmi milý personál, příjemné prostředí a ceny jsou přijatelné. (Za rovnátka se platí všude.) Určitě bych neměnila a jsem velmi ráda, že jsem dostala doporučení od mé také velmi dobré paní zubařky.


V

Jsem velice spokojený za profesionální přístup a za technologickou vyspělost celé ordinace. Mám rovnátky a nikdo si jich ještě nevšiml, jsou barevně stejné jako mé zuby, netlačí na dásně. Za menší příplatek to stojí - DOPORUČUJI


je to prostě klasika,každá doba má své. lidičky probudte se.I ten nejlepší se bude muset sklonit před požadavky těch ostatních.Já osobně jsem schopen akceptovat hodně,avšak pokora chybí celému národu.Každý lékař se snaží pomoci.


Pan doktor je opravdu znalec ve svem oboru.Moderni ordinace, prijemne sestricky,kratka cekaci doba mohu vsem jen doporucit:-)


Léčba u pana doktora probíhala velmi dobře, byli jsme přes všechnu bolest nadmíru spokojeni, ale ochota pana doktora doléčit své pacienty není až taková jaká by se mohla zdát.


Pan doktor mi byl doporučen mojí stomatoložkou, které jsem za to velice vděčná, protože lépe jsem dopadnout nemohla. Ochota + profesionalita + skvělé výsledky léčby = spokojený pacient ;)


pekny pristup k pacientovi,jsem u neho spokojeni...hodne uspechu a stesti..


P

je to pitomý ortodoncista dal mi vytrhat 5 zubů a ted mě kvůli němu bolí dásen přála bych mu aby něco takového zažil.


S
Ověřeny pacient

Šikovný, citlivý a precizní pan doktor, velmi ochotný personál a příjemné prostředí, co víc si přát...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti