MUDr. Jiří Bartoš

Praktický lékař Více

Moravská Nová Ves 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
náměstí Republiky 107, Moravská Nová Ves

Pana doktora Bartoše rozhodně můžu doporučit. Naprosto profesionální, odborný přístup. Ani při preventivní prohlídce nic nezanedbá a ba naopak je velmi důsledný při jakémkoliv zdravotním problému. Perfektní systém internetového objednání, nikdy nečekám více jak 5 minut. Osobně jsem velmi spokojena a neměnila bych!

Lidé si stěžují, že je lékař odbyde. MUDr. Bartoš jak vidno dle záporných reakcí nikoho neodbyde. Ovšem díky tomu se zde vyskytnou reakce na dlouhé čekání. Co tedy klient - nemocný chce? Každý z nás má možnost objednat se v úterý odpoledne a nečeká....
A k tomu spisovateli - myslím, že by si měl každý z nás uvědomit, že některé činnosti lékaře, např. zápis anamnézy a podobně jsou zdlouhavé, ale je to dáno předpisy a zákony!!!

S panem doktorem jsem v celku spokojena ale přístup jeho sestry mě nutí přemýšlet o změně lékaře. Nikdy jsem ji neviděla se usmát, pokud se jí na něco zeptám dostane se mě úsečné až utrhavé odpovědi. Při každé návštěvě mám pocit, že ji obtěžuje práce s pacienty (tedy pokud to není její známý).

Jsem moc spokojená. MuDr Bartoš využívá moderní vědomosti i přístroje a vždy dostanu odpověď na své dotazy. Líbí se mi možnost "úterků", kdy se ordinuje odpoledne - pro nás pracovně vytížené.

S doktorem mám jen malé zkušenosti, ale myslím si, že by mohl víc mluvit s pacientem. Sestřička je ochotná, poradí. Nemám k ní žádné výhrady

myslím si že pan doktor je doktor na svém místě na každého si najde čas je milý,příjemný,ochotný vždy pomoci i ve svém volnu mohu jenom doporučit

s panem doktorem jsem velmi spokojena, je nejen velmi pozorný a citlivý, navíc když se mu něco nepozdává, pošle člověka na patřičné vyšetření aby něco nezanedbal. Co se týče čekání, tak jak již bylo řečeno, lze se předem domluvit, objednat. Připomínku bych měla jen k přístupu sestřičky, troška vlídnosti by neuškodila...

Není snad to čekání,kvůli kterému tady remcáte, známkou toho že je pan doktor žádaným a dobrým lékařem? Pokud vím, tak má i objednací systém, který můžete využít např. k preventivním prohlídkám ... řešení se vždy dá najít... jen se musí chtít.
S přístupem lékaře jsem naprosto spokojen.

nekonečné čekání v ordinaci, pan doktor je spíš spisovatel než lékař, sestřička roznáší po kamarádkách zdravotní stav pacientů

V čekárně se sedí opravdu hodně dlouho. Nejspíš ale proto, že se tam všichni nahrnou bez objednání. Jinak jsem ale s přístupem lékaře byla spokojená.