MUDr. Jindřich Sklenář

Praktický lékař Více

Kamenné Žehrovice 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
č.d. 130, Kamenné Žehrovice

Umístění: Ordinace praktického lékaře Nemoc.

Dobrý lékař, jsem s ním spokojen. Přešli jsme k němu celá rodina. Kalisz. Dojíždíme za ním z Kladna a nevadí Nám to.

Asi nejhorší lékař s kterým jsem se setkal. Jak zde někdo píše... diagnozu by chtěl slyšet od vás, když mu oznámíte co vám je tak se vás zeptá:,, a co na to chcete?" dnes jsem u něj byl a opet hrůza. Již 10 dní se nemohu pořádně nadechnout, cítím stažený krk a špatně se mi polyká - myslíte, že mě třeba alespon poslechnul???NE. Do krku se mi podíval až když sem ho o to opakovaně požádal. NEDOPORUČUJI. nejlepší je p. Hamouz z Kladna.

Hodný,obětavý,nic nezanedbá!

No náš pan doktor to je, ale řízek.Jediný mu musím nechat to, že když si neví rady a nenecháte se "vyhodit" pošle vás ke specialistovi.Jinak mi příjde.že si ze mě dělá srandu nebo, že myslí že já kecám o svém stavu.Měl by se pořádně koukat kdo simuluje a komu doopravdy něco je.Jinak na druhou stranu se mu nedivím musí si přijít jak ve filmu jak básníci přicházejí o iluze.Ale doktorů je spousta stačí si vybrat a ne jen pomlouvat na znamymlekari.cz

Prostě nejlepší,supééééééééééééér lékař

ok

Typický příklad venkovského praktika, hlavně se nepředřít, pohledem do krku diagnostikuje angínu a předepíše nejoblíbenější antibiotika. Nejradši by byl kdybyste mu diagnózu hlásili ode dveří sami. Ale zase na druhou stranu - kde hledat lepšího?