MUDr. Jindřich Hlávka

Luka nad Jihlavou 1 adresa

Praktický zubní lékař
9. května 675, Luka nad Jihlavou

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Byl jsem u Doktora poprvé,měl pohotovost a já potřeboval záchranu, 3 dny jsem bolestí nespal, čekání to je jasné, ale práce jeho i jeho asistenta 1a.

S panem doktorem Hlávkou mám jen ty nejlepší zkušenosti už mnoho let. Vystřídal jsem v Jihlavě hodně zubařů, ale spokojen jsem až zde. Když čtu některé příspěvky, tak se nestačím divit. Pan doktor určitě netrhá zuby zbytečně, vždy je právě zachraňuje. Chodíme k němu celá rodina i s dětmi a nemáme sebemenší problém. Děti nemají ve 14 letech jediný kaz, vždy jsou poučeni o správném čištění. O aroganci nemůže být ani řeč. Pan doktor je velice pečlivý a věnuje se své práci na sto procent. S díky Roman Jadrný s rodinou

Pan doktor je velice namyšlený a rozhodně se necítím na prohlídce v jeho ordinaci dobře. Za špatnou hygienu mě seřve jako malou holku, i když si čistím zuby pravidelně a pečlivě. Pokaždé mi dává ty samé přednášky o tom jak mám chodit k dentální hygienistce, asi nějaký nový trend nebo reklama. rozhodně se nedá mluvit o profesionálním a lidském přístupu k pacientovi.

Je to moc dobrý lékař. Zachránil mi zub, který se mi už kýval po zásahu na zubní pohotovosti v Jihlavě. To, že je občas příkřejší na "neposlušné"pacienty, je dobře. Alespoň pro mě.Finanční otázku bych u něho vůbec neřešila, protože v porovnání s jinými lidmi je to za hubičku.

Nejhorsi doktor vytrhal mi vsechny zuby ,uplne vsecky.

Mám stejné zkušenosti, jako už tu jeden host psal. Naprostá arogance...a naprosto zbytečně vyvrtaná stolička. Jejímu ošetření se velice divil můj nynější zubař. A že by to bylo bezbolestné, se opravdu říct nedá.

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Vše dobře vysvětlí. Nikdy mě u něj vrtání nebolelo.

jsem spokojen velmi

Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měl. Rozhodně doporučuji

K panu doktorovi chodím asi 15 let a vždy mi vše pořádně vysvětli a vždy mi pomohl, pokud chcete pravého odborníka, tak tady je.