MUDr. Jindřich Charvát

Zubař Více

Statenice 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Statenice 66, Statenice

Dle mého názoru jeden z nejlepších zubařů ČR. Špičkově vybavená ordinace v klidné lokalitě, milý personál. Sám lékař se neustále vzdělává, jezdí na semináře a i přednáší na fakultě. Nové pacienty, jak již zde bylo napsáno, nebere pro časovou vytíženost domácí i zahraniřční klientely.

schopný lékař, kterému o ty zuby opravdu jde. díky výborně zařízené ordinaci,k de je vše potřebné, lze okmažitě stanovit odpovídající postup. líbí se mi, že pan doktor přemýšlí jak zuby zachránit, nemusí všechno hned vrtat a trhat. škoda že už nepřijímá nové pacienty. celkové osazenstvo této praxe je sympatické a příjemné.

Pan doktor je výborný stomatolog, s jeho péčí jsme velmi spokojeni. Pacientovi před zákrokem vše srozumitelně vysvětlí. Chodíme k němu již spoustu let a vždy jsme byli plně spokojeni, o čemž svědčí i to, že k němu začali chodit i naši známí.

MUDr. Charvát nebere nové pacienty, protože je vyhledávaným erudovaným odborníkem jak domácí, tak i zahraniční klientelou. Neustále se vzdělává, je vynikající odborník a jeho přístup k pacientům je příkladný. Proto je pracovně hodně vytížený. Jeho péče o pacienty je skvělá, a vybavení ordinace nadstandartní. Pokud pacient dodržuje jeho pokyny a dbá na hygienu, má svoje zuby i v pokročilém věku.
Nevěřím tomu, co tady“ androidek“ popisuje. Nejspíš zatím bude nějaká zamindrákovaná závist. Možná by měl popřemýšlet, zda se nevrátit do továrny nechat si vyměnit nějaké součástky v oblasti lebky.
H.Čermáková

F. Čermák

Musím reagovat na hodnocení autora androider. Jeho vyjádření na MUDr. Charváta vůbec neodpovídá skutečnosti. Myslím tím odbornost pana doktora i ve složitých zákrocích i jeho lidský až kamarádský přístup k pacientům o čemž svědčí velký počet pacientů a jejich spokojenost.
Josef Javůrek Vrchlabí.

S MUDr. Charvátem mám špatné zkušenosti. Naprosto nezvládl zavedení implantátu ( zřejmě daný zákrok už léta nedělal ). Neúměrná doba operace, zastaralé vybavení pro tento typ zákroků a naprostý amatérismus. Následky mám do těď ( pořád citím bolest ), protože mi pan doktor poškodil nerv nevhodným vložením implantátu, který na nervu sedí. Normálně je vložení implantátu otázka cca. 20 min, u Charváta otázka hodiny. A přístup k pacientům ? Namyšlený frajer, který se ani neumí omluvit a problémy se ho netýkají. Je to možná dobrý praktik pokud chcete zkontrolovat zubní kaz, ale složitější zákroky nezvládá ( i když vám bude tvrdit opak ). To jdete raději na kliniku ( bude vás to stát i stejné peníze ).

Vynikající odborník, velmi příjemný, jezdíme k němu celá rodina už mnoho let a nemáme jedinou negativní zkušenost. Vřele doporučujeme.

Výborný oborník, skvělý přístup k pacientům! Vřele doporučuji!

Je to lékař na výši, jak svými znalostmi v oboru, praxí i přístupem k pacientům.