MUDr. Jindra Zarivná

Laškov 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 144, Laškov

C

K paní zubařce Zárivné chodím již od dětství a jsem velmi spokojená. Paní zubařka je velmi milá, ochotná, profesionální, snaží se vyjít každému vstříc. Bolestivé případy ošetří ihned bez objednání, což se o každém doktorovi říci nedá. Je pravda, že sestra je někdy trochu nepříjemná, ale ve skutečnosti není zlá, je prostě taková svá a člověk si na ni musí zvyknout.

super zubařka

No nestařím se divit co tu na paní doktorku a sestřičku čtu. O mě, mého přítele a moji rodinu se nějaký ten rok pečlivě stará a zoubky díky ní máme v pořádku. Ono se to pomlouvá když někdo nemá pravidelné prohlídky a pak příjde s několikaletým kazem a je překvapený kolik léčba stojí.Jinak sestřička je bezvadná ženská nechápu slova že vyvolává hádky s pacienty. Pokaždé když je problém stačí přijet nikdy nikoho s bolestmi nepošle domů jak to u některých tedy u většiny stomatologů je. Takže za mě ordinaci doporučuji a jsem ráda že už se k zubaři nebojím tak jako několik let před dokud jsem nepřestoupila k paní doktorce:-) Tímto jí i sestřičce moc děkuji a přeji mnoho úspěchů. M.

Dobrá práce, v porovnání s jinými ordinacemi zejména ve městech cenově velmi dostupné, spokojenost veliká

Nemám výhrady ani k paní doktorce ani k sestře, obě jsou velmi ochotné a milé.
S léčbou jsem byla vždy spokojená a věřím, že budu i nadále.

Špatný materiál,k tomu špatná práce..

Velmi špatně odvedená práce!!!