MUDr. Jindra Rothová

Zubař Více

Škvorec 1 adresa

Stomatologická ordinace
Masarykovo náměstí 122, Škvorec

Mám normálně ze zubařů hrůzu, ale když mám jít k paní doktorce, tak už se vůbec nebojím. Navíc je v ordinaci přijemná atmosféra.

v ordinaci není důvod ke strachu, vše předem vždy vysvětlí, netahá zbytečně z lidí peníze, je velice pečlivá a svoji práci dělá s radostí a zodpovědností.

Paní doktorka je moje již několikátá zubní lékařka, ale je ze všech zdaleka nejlepší. Doufám, že mi zůstane na věky.

Paní doktorka je příjemná, milá a šikovná. Skutečně rozumí své práci a každému se snaží vyjít maximálně vstříc.

Pacienti pani doktorky by meli ocenit nejen jeji zrucnost a profesionalitu, ale i krasny pozitivni pristup. Stresovy faktor pod jeji rukou je nulovy. Diky.

Paní doktorka je velmi precizní,milá a výborně to umí s dětmi.Můj syn k ní chodí od svých 3 let a vždycky s úsměvem.Strach ze zubařů (právě díky ní) rozhodně nemá a to už vlastní pár plombiček :-)Monika

Výborný stomatolog. Vždy jsem byl s ošetřením svých zubů naprosto spokojen. J. Psota ml.

ondřej zahradník

Paní doktorka se chová velmi krásně k postiženým lidem a oni ji mají rádi. Je celkově velmi příjemná a vytváří v ordinaci krásnou pohodu. Hanka

Je super...opatrná,šetrná,jemná...dnes tam zrovna jdu,a docela se těším.Dřív jsem měla ze zubaře hrůzu,ale s takovýmto přístupem,je po strachu.Díky paní doktorko.