MUDr. Jiljí Minařík

Praktický lékař, Internista Více

Hroznová Lhota 1 adresa

7 názor

Adresa

Praktický lékař - internista
č.d. 68, Hroznová Lhota

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J

Je to velmi dobrý lékař a to po všech stránkách. Ti kdo si na něj hanlivě stěžují jsou vesměs obyčejní a primitivní lidé, kteří si o sobě myslí že "sežrali" moudrost světa a jsou vzdělanější než on. Potřebovali by lekci výchovy o tom, jak se uctivě chovat k člověku, který vystudoval jednu z nejtěžších vysokých škol.

Vynikající, fundovaný, poctivý, zachránil mě.

Pan doktor je velmi erudovaný lékař. Dokáže velmi dobře diagnostikovat nemoc.


nepmůže

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Velmi kvalitní lékař a také člověk.


X

Já jsem s panem doktorem velmi spokojená, vždycky je velice ochotný a vyjde mně vstříc. Musím zareagovat na Vaše prášky proti chřipce, pan doktor Vám dal dobrou radu, antibiotika proti chřipce se nedávají. Navíc, když Vám řekne, že si máte paralen koupit bez předpisu, tak Vám ještě navíc šetří Vaše peníze. Ale bohužel, jsou kolem nás lidi, kteří když nezaplatí minimálně 200 Kč v lékárně, tak nemají dobré léky. A ještě navíc mají i špatného lékaře, protože si dovolil jim ušetřit jejich peníze.


P

Pan Dr. je velice kvalitní lékař!!Když jsem za ním došel s oparem(se kterým se leží doma v karanténě)tak mě napsal mastičku a poslal do práce mezi lidi!!Podruhé jsem za ním došel aby mě dal prášky proti chřipce,ale on mě řekl že si mám koupit paralen,že mě žádné antibiotika nedá.tak dlouho jsem chodil s chřipkou až se mi udělali záněty ve všech kloubech!!Měl mě poslat na alergologii,ale neudělal to,měl mě poslat na ortopedii ale neposlal.Tak si každý udělejte podle svého úsudek jaký je to lékař!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu