J & K LAB s.r.o. biochem. a hem. lab.
Národní třída 90, Hodonín

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Dobrý den.

Ráda bych hodnotila nejen paní Dr.Jaškouvou,ale celý tým,který kolem sebe má,tzn. laborantky a DRNR(snitky).

Holky z laboratoře se chovají vždy přátelsky,žádné překroucené slečny,ale ženské na úrovni.
Doprpavní zdravotní služba je taky senzační,řidiči jsou naprostí profesionálové až na jejich paní dispečerku,se kterou když mluvím v telefoně a chci naší babičce obj sanitku se vždy tváří jak majitelka této firmy(nerad bych se jí dotkla-třeba je majitelka)- hodně arogantní,jak už jsem řekla řidiči jsou bezvadní a hlavně jeden,bohužel nevím jak se jmenuje,jen vím že je z nich asi nejvyšší a nechci ho urazit trochu silnější,tento pan řidič,když k nám kdysi dojel-bylo to pozdě večer o víkendu - asi měl službu,naše babička se dost škaredě pořezala - tak tento pan řidič ji tak důkladně ošetřil ránu až jsem nevěřila vlastním očím,babička nesnese pohled na krev a tak se ji u toho udělalo zle,pan řidič neváhal zvedl ji nohy a babička byla během chvilky zase při vědomí,tak ji ještě změřil tlak,prostě jednička ve svém oboru - TAKOVÉHO ZAMĚSTNANCE BYCH PLATILA VE ZLATĚ,protože je určitě velkým přínosem Vaší firmě.

Tak paní doktorko Jašková blahopřeji Vám k tak úžasnému personálu.