MUDr. Jaroslava Zahnášová

Praktický lékař Více

Sebranice 1 adresa

Praktické lékařství pro dospělé
č.d. 334, Sebranice

Je to skutečně skvělá lékařka. Má velice kladný vztah k pacientům, obětovává veškerý čas, pravidelně vyjíždí za pacienty. Když jsem zavolala o půlnoci o pomoc k manželovi, sedla do auta a přijela. Nic nezanedbává, má úžasný odhad, a proto ví přesně, kam má člověka nasměřovat. Jsem u ní od počátku, kdy přišla poprvé a neměnila bych ji. Nemá žádné "doktorské naduté" chování, připadá mi jako "jedna z mnoha nás". DOPORUČUJI a přeji našemu zdravotnictví více takových doktorů.

jsem s paní doktorkou velmi spokojena není ji co vytknout k pacientům má velmi dobrý vztah je to člověk na svém místě.

Výborná lékařka, pečlivá a zodpovědná,vřele doporučuji!!

Tak s Petrou nemůžu ani při nejmenším souhlasit a je první od koho tato slova slyším. Spíš někdy slyšívám že je pečlivá až moc:-) já jsem velice spokojená jak s pečlivostí tak ochotností. Není co bych vytkla

Byla jsem u paní doktorky poprvé hned,jak u nás nastoupila,takže o mě nic nevěděla ani nemám nijak zajímavé povolání a už vůbec nejsem nějak nobl a musím říci,že jsem s její péčí byla velice spokojena.DOPORUČUJI!!!