Praktický lékař pro děti a dorost
nám. Hrdinů 1, Jeseník

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Naprostá nespokojenost. Lékařka je má už delší dobu k péči mého dítěte laxní přístup a nedostatečně si plní své povinnosti lékaře. Na doporučení ostatních lékařů nedbá. Komunikace s doktorkou je rovněž špatná a z její strany zároveň nedůvěra k rodičům.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou hodné a příjemné.
Paní doktorka má vlídné chování. Můzeme jen doporučit a být rádi, že ji máme. Takových lékařů moc není. Především je, ale skvělá lékařka, která neponechá nic bez povšimnutí.

Vynikající pediatr.Skvělá paní doktorka i sestřička.Své práci obě rozumí a chování k dětem je úžasné. ❤

Nejlepší tetička doktorka!! Už se o nás stará dvě generace a to velmi dobře:-) ♥

Paní doktorka i sestřička jsou vždy příjemné a hodné.Chodila k ní moje první dcera a teď i druhá. Vždy si ví rady, doporučuji ji Všem maminkám a dětem.

Paní doktorce Urbánkové nemám co vytknout, je milá, příjemná, doporučuji:)

nejlepší dětská doktorka v Jeseníku....

nejjjjj.....lepší lékař..

k paní doktorce jme chodili a můžu jen doporučit.. výborná a velmi přijemná.

I když k paní doktorce už nějakou dobu nechodím, často si vzpomenu na její i sestřiččin skvělý přístup. A i když macíček už nejsem, tak nezapomenu, že mě tak paní doktorka snad odjakživa oslovovala..:-)