Jaroslava Švandrlíková, praktický lékař

MUDr. Jaroslava Švandrlíková

Praktický lékař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pila 5, Kolová
Ordinace všeobecného a vnitřního lék.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Lékařka trochu svérázná,nicméně její sestra je absolutně nemožná a nekompetentní osoba,zvedající telefon s takovým znechucením a slovy už je to tu zase.Myslím že již dávno měla být odejita,protože její jednání se absolutně netolerovatelné

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Nemám moc zkušeností s doktory, ale nemůžu souhlasit s tím, že bych se někdy setkal s nezájmem, že by bagatelizovala jakékoli příznaky nemocí nebo že by byla lhostejná k pacientovi. Nemá ráda simulanty a ty, co si vymýšlí, na to je alergická. I když pracuje a dříve pracovala daleko intenzivněji, ve Svazu praktických lékařů, neviděl jsem a neregistroval nikdy výkon těchto funkcí na úkor práce v ordinaci. Racionální žena a lékařka, na foukání bebíček je nutno najít nějakou Kindergarten s hodnýma tetama.


A

Vždy solidní přístup, nevím, co ostatní mají.
Byl jsem vždy spokojen.


D

Jo? a v jaké politické straně paní doktorka je? Narozdíl od mnoha jiných lékařů v žádné právě proto, že jí více baví práce lékařky. A to, že někdy hájí i zájmy lidí a jiných lékařů (kteří, jak je u nás v Čechách zvykem, jí pak háží klacky pod nohy, to je hold jen smutné). Tyhlety fóra jsou super zábava pro zakomplexované pacienty (kteří se ještě k tomu bojí i podepsat za své názory) a já jen doufám, že vás dva už paní doktorka neléčí, přála bych jí totiž normální pacienty. On se každý musí o své zdraví starat především sám, k tomu se v dnešní době hodně využívá internet a není na tom nic špatného. Nebo si myslíte, že je člověk nesvéprávný, aby za něj úplně vše dělal jeho lékař? To lituju vaše okolí. Ale čemu tleskám, jsou vaše statistické údaje o pacientech této lékařky, máte je propracované asi hodně dobře, že nemluvíte jen za sebe....


Kdysi výborná a vstřícná lékařka,nyní bez zájmu o pacienty, s odkazy na informace z internetu. Mnohdy až arogantní chování způsobilo značný odliv jejích pacientů.
Její angažovanost v politice nás pacienty připravila o lékaře, ke kterému jsme chodili s důvěrou a vírou v jeho odbornou pomoc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti