MUDr. Jaroslava Skalová

Blatenská 311, Horažďovice

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Klatovská nemocnice, a.s. Jiný

Je to odborník na svém místě. Dokáže pomoci, vyslechne trpělivě, i když je čekárna plná pacientů, nic nezanedbá a hlavně je milá a empatická. Více takových sivělých lékařů. Léčím se již spoustu let a jsem šťastná, že jsem se dostala k této lékařce.

Skutečně super... /v Klatovech/ jediná kdo dokáže správně pomoci. Moc milá a pečlivá. Díky bohu za ní.

příjemné vystupování,pečlivá,vždy vše vysvětlí.

Výborná lékařka s velice citlivým a hlavně osobním přístupem, odborník na svém místě. Koho znám, ten si ji nemůže vynachválit, já k ní vždy chodila moc ráda, protože se zajímá o člověka jako celek a ne jen o jeho problémy s plícemi. Mohu jen vřele doporučit, lepší plicní lékařku jsem nepoznala.

velice hodná a příjemná, vše vysvětlí. Kuřáci to s ní mají těžsí !!! ale to je věc každýho buď budeme kouřit, nebo chodit na plicní.

Pečlivá lékařka, která se snaží pomoci pacientovi i při jiných potížích na př.cévních.Doporučí vyšwtření a pod.

Doporučuji, kromě plicního lékaře je odborník i v neurologii.

Pacientovi se věnuje opravdu poctivě, navíc je velmi příjemná a simpatická.

Velmi dopourčuji. Všechno najde, pátrá po příčinách, vše zkontroluje. je velmi milá a není arogantní jako monoho lékařů specialistů.

Lékařka, která nic nezanedbá, příjemná, jedinou nevýhodou jsou delší čekací doby, ale stojí to za to.