Jaroslava Martincová, praktický lékař

Vitana a.s, Byšice
Ordinace PL pro dospělé

Mělnická 4, Byšice
Ordinace PL pro dospělé

K paní doktorce jsem začala chodit cca v roce 2008. Překvapila mě, že se mnou udělala kompletní prohlídku. A dokonce jsem hned zjistli proč mě stále bolí hlava. Měla jsem boreliozu. To jaksi moje dětská doktorka přehlédla. Bylo s tím dosti lítání, ale vše je ok. Vždy když mám nějaký problém hned mě odešle za specialistou. Nemohu si stěžovat. Je milá, vyslechne a poradí. Dokonce i nějakou tu babskou radu má :)) Je teda pravda, že stále nechává brát krev. Teda u mě je to pokaždé když tam jdu. Sestra je také příjemná. Pokud toho není moc. Jen mě mrzí, že když volám a chci se objednat, tak mi většinou řekne ať přijdu druhý den ráno. Jenže to si musím vyčkat narvanou čekárnu kde minimálně čekám hodinu a půl. Ale to ruku na srdce - kde u doktora nečekáte.

Výborná, pečlivá lékařka, nikdy nic nepodceňuje a vše zevrubně vyšetří. I lidsky je to kvalitní a fajn člověk. děkuji za péči.

Paní doktorka má mou naprostou důvěru. Považuji ji za odborníka na svém místě, patří mezi nejlepší obvodářky, se kterými jsem se setkala. Pokud se vyskytne skutečný problém, můžete se jí bez rozpaků svěřit do péče. Je lékařem, který nic nepodcení. Občas se stane, že vzhledem k natřísknuté čekárně či důvodně zhoršené náladě lékařky máte pocit, že vám věnuje pozornosti méně než byste si přáli. Pokud ten pocit máte, začněte slavit - je to její profesionální výraz stoprocentní jistoty, že váš zdravotní stav je velmi uspokojivý. Odborná způsobilost této lékařky bohatě vyvažuje všechny časové prodlevy.

Paní doktorka je lékařka na svém místě.Vždy je ochotna a své práci určitě rozumí.A pochvalu taky zaslouží sestra .Doporučuji se na tuto lékařku obrátit.Nazdárek a málo nemocí.

Mohu jen chválit, opravdu výborná paní doktorka, nic nezanedbá, naopak posílá na další odborná vyšetření.. jsem s ní velice spokojená! Je opravdu velmi vstřícná a příjemná.

Opravdu by mě velice zajimalo jaké potíže měli ti co psali pozitivní komentář. Pokud minimální tak to potom chápu,ale když Vám opravdu něco je a není snadno rozpoznatelné co tak je opravdu problém. Doktorka nerada posílá na jiná vyšetření, a léčení tipu mě taky bolí záda, hlava ta mě taky bolí často! Tak to opravdu kvůli tomu chodíme k lékaři.
Vstřícná to je opravdu, hlavně proto aby se dověděla nejnovější info z okolí. Takže rada na závěr: Jeďte do Pelhřimova tam je krematorium ať víte do čeho lezete a neobtěžujte paní doktorku. S pozdravem Mári

Velmi dobrá lékařka, odborník ve svém oboru.Vždy je příjemná a ochotná. Všem doporučuji.

Výborná lékařka s všeobecným přehledem a ochotou. Milá a vstřícná. Všem doporučuji!