Dukelská 13/456, Jeseník
JESDERMA s.r.o. (mapa)

nejhorší lékař, u kterého jsem kdy byla....maximálně neochotná a nepříjemná. kdyby v okrese nebyla jediná, tak k ní nikdo snad ani nechodí.

za ty léta by měla už raději jít do důchodu
těch pohledů z poza stolu už snad stačilo,chtělo by to mladou krev s novými metodami!!
a ty se snad už za ty roky změnily, ale usměv ji zustal (ale ten léčí jen duši)

Nejsem spokojená,kvůli slovu rakovina jsem přestala na jeden dlouhý rok žít. Olomouc mi řekla, že jsem v pořádku.Tělo si poradilo samo s mými znamínky.Jako lékař by měla zvážit slova a ne jen zdálky koukat, ale něco proto udělat než něco takového vyřkne.

Za ty léta se stala sní dobrá lékařka

za ty léta by měla už raději jít do důchodu
a ty se snad už za ty roky změnily, ale usměv ji zustal (ale ten léčí jen duši)

Za ty léta se stala sní dobrá lékařka