Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace
U Sila 1201, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


U Sila 1201, Liberec

Ordinace

Ostatní služby


U Sila 1201, Liberec

OrdinaceU Sila 1201, Liberec

OrdinaceU Sila 1201, Liberec

Ordinace

Zkušenosti

O mně

Klasické psychologické a psychoterapeutické vzdělání doplňuji podle potřeby alternativnějšími přístupy - využití kineziologie one brain, autopatie, pr...

Více

Specializace

  • psychoterapie
  • dětská psychologie

44 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ordinace psychoterapie

Absolvovala jsem celkem 3 sezeni u pani Kodýtkové a jiz po 1.setkani prichazely zmeny k lepsimu. V prubehu setkani jsme odblokovaly problemy ukryte v prvnim roce meho zivota, v dalsich terapiich jsme resily moji 10ti letou dceru a pak i me zdravotni problemy. Zmeny k lepsimu prichazely zahy po sezenich. Na terapii je dostek casu se probrat k vecem az do hloubky. Nikam se nespecha. Pristup pani Kodýtkové je profesionalni, velice prijemny a vlidny. Ja se dnes citim skvele. Pani Kodýtková je odbornik na svem miste. Velice ji dekuji, ze mi pomohla zmenit a zlepsit muj zivot&ziti me cele rodiny

V
Umístění: Ordinace psychoterapie

Cítila jsem se naprosto v bezpečí. Prošla jsem svým tématem doprovázena laskavě, pevně a vědomě. Mohu doporučit, protože neklouže po povrchu, jde do všech vrstev potíží. Odcházím potom plná síly a osvobozená. Váháte-li, nemusíte. Tady se Vám dostane plného pochopení a profesionální péče.

T
Umístění: Ordinace rodinná psychoterapie

Mé první setkání s kinezilogií. Snažil jsem se tomu být otevřený, ale stejně to na mě působilo příliš ezotericky. Když jsme přešli do normálního terapeutického rozhovoru, tak mi to vyhovovalo víc.
I tak se nemůžu ubránit dojmu, že s klasickým terapetem bychom se dostali dál za kratší čas.
Bohužel, za sebe nemohu doporučit.


A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Neskutecne DIKY... p. Kodytkove za odstraneni : bloků,traumat...a vseho, co si clovek sebou nese z minulosti..Diky za tu SVOBODU.. uvedomeni,pochopeni a posun kupredu..
Doporucuji vsem ..co je neco tíží..trapi ..a uz si nevi rady...
Dekuji...


L
Umístění: Ordinace Jiný

paní mi zcela pomohla , jsem rád že jsem ji mohl navštívit. Nikdy jsem se necítil lépe než u ní. Velmi příjemná atmosféra, cítil jsem se tam bezpečně a uvolněně.


A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Moje dvě návštěvy u paní Kodýtkové byly velmi silným zážitkem v tom pozitivním slova smyslu. Její přístup k terapii je velmi komplexní, pomohla mi přesně tím způsobem, kterým jsem potřebovala. A pomohla nejen mně, ale i mému malému synovi (pomocí kyneziologie). Díky ní jsem byla po dlouhé době schopna udělat pokrok ve svém životě. Pomohla mi řešit minulost, abych mohla žít lépe v přítomnosti a začít řešit budoucnost. Za to jí patří můj hluboký dík. Velmi doporučuji všem, kdo mají pocit, že si neví rady se svými problémy a potřebují dobrého průvodce na své cestě ke zlepšení.


J
Umístění: Ordinace psychoterapie

Dobrý deň,
touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Mgr. Kodýtkovej za úžasný prístup a za celostné riešenie mojho problému. Na základe mojho druhého sedenia, môžem pani Kodýtkovú vrelo odporučiť. Pred terapiou vie navodiť veľmi príjemnú atmosféru, čím docielila, že som sa počas terapie cítila úplne bezpečne a mohla som bez obáv pracovať sama so sebou. Aj vďaka tomu, že má na klienta vyhradené dostatočné množstvo času a má veľmi trpezlivý prístup a snahu prísť na príčinu počiatočného problému sa výsledok terapie u mňa a mojej šesťročnej dcérky dostavil už v priebehu niekoľkých týždňov po terapii, kým sa postupne a "nejako samo" ukladá pôsobenie terapie v nás :) Dakujem! Podľa môjho názoru je to človek na spránom mieste, ktorý berie svoju prácu poctivo a s laskou a cítiť skutočnú snahu klientovi pomôcť s jeho ťažkosťami. Prajem všetko dobré. Jana K.


L
Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní Kodýtková je skvělá psycholožka s lidským a chápavým přístupem. Dokáže velmi rychle najít pravou příčinu problémů a vybrat způsoby, jak efektivně pracovat na zlepšení. Díky ní se mi podařilo získat práci, kterou jsem dlouho chtěla. Můžu všem doporučit.


J
Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, uz to bude nejaky ten patek co jsem navstivil Ordinaci pani Kodýtkové.. a i touto cestou bych chtěl ještě jednou moc poděkovat..
Po dlouhych uvahach a po mnoha prectenych webech a recenzich o Kineziologii jsem nevahal navštívit práve paní Kodýtkovou.. . od te doby doporučuji kudy chodím. Pokud kdokoliv, kdo se o toto téma zajima a citi ze by zrovna tato metoda mohla pomoci, tak neváhejte už ani minutu.. Přístup paní Kodýtkové je velmi profesionální a mohu s čistým srdcem potvrdit, že je to člověk na pravém místě:)
Děkuji Jakub


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Asi to nebudu umět dost dobře napsat, ale díky sezením u paní Kodýtkové jsem konečně našla samu sebe, překonala svoje strachy a jsem den ode dne silnější. Děkuju!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,je mi 17 v životě se mi toho pokazilo dost..mám sklony k sebepoškozování konkrétně k řezání kamarád trvá na tom abych to začala řešit,je to skutečně nutné?

Dobrý den, řekla bych, že to nutné je. Sebe poškozování v pořádku není a jsou i příznivější způsoby jak zvládnout náročné okolnosti. Pokud byste chtěla pomoci ode mne, tak byste musela na začátku přijít s alespoň jedním rodičem. Sezení u mne se hradí, ale jsou i psychologové pracující přes pojišťovnu, dá se zajít i do Poradny pro partnerské a mezilidské vztahy . Kodýtková

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Dobrý den, mám dotaz ohledně svého skoro tříletého syna (v prosinci). Jde o to, že je velice citlivý, nevěří si, stále pláče (i kvůli hloupostem), pořád mi je u nohou. Neustále se ptá, zda ho mám ráda a dnes začal na odpovědˇ "To víš že tě mám ráda" přidávat "A bráchu ne?" Přitom si myslím, že se kluci mají rádi (oboustranně). Stále se pusinkují, objímají, mazlí se. Teď se léčíme i na dlouhodobou zácpu (již přes rok a půl).
Nevím, zda s tím nesouvisí to, že s mladším synem mají mezi sebou pouze 12 měsíců. Zda to pro něj nebyl šok. Před porodem to byl veselý chlapec, zdálo se, že bez trápení.
Mám to nějak řešit nebo z toho vyroste? Nerada bych něco zanedbala.
Děkuji

Dobrý den, podle toho, co píšete, to spíš vypadá, že by bylo dobré jít řešení aktivně naproti. Už dětská zácpa je hodně psychosomatická a pokud je ještě i v nepohodě navenek, tak se vyplatí věnovat tomu problému vědomou pozornost. Budete mít větší klid vy i děti. S takhle malými dětmi pracuji přes rodiče, viz na stránkách kineziologie s dětmi. J. Kodýtková

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.