Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

U Sila 1201, Liberec

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Klasické psychologické a psychoterapeutické vzdělání doplňuji podle potřeby alternativnějšími přístupy - využití kineziologie one brain, autopatie, pr...

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Autopatie

Psychologické poradenství

Psychoterapie

Rodinná psychoterapie

Umístění: jiné místo Jiný

Hledala jsem nějakou pomoc, jak si poradit s problémy v životě a na internetu mě zaujala metoda kineziologie. Našla jsem si tedy paní Kodýtkovou, která v Liberci tuto metodu provádí.
3-hodinové sezení byl pro mě neskutečně silný emocionální zážitek. Paní Kodýtková velmi jemným a klidným způsobem odhalila hluboko zasuté příčiny toho, co se mi v životě děje. Ukázala mi také možnost, jak přenastavit vzorce chování a začít se mít víc ráda a víc si život užívat.
Z klidným svědomím mohu všem, kdo hledají pomoc a radu, co dělat se svým životem, doporučit návštěvu u paní Kodýtkové. Pokud byste váhali kvůli finanční částce, vzpomeňte si na návštěvu u zubaře, kde za opravu zubu zaplatíte i víc bez mrknutí. Tady jde o "opravu duše", rozhodně vynaložených peněz nelituji.
Ještě jednou velký dík:)

Umístění: jiné místo Jiný

Mám za sebou již třetí návštěvu paní Kodýtkové. Už to mluví samo za sebe. Jako vždy jsem byla maximálně spokojená. Je to opravdový profesionál a člověk na svém místě, ze kterého jde neskutečný klid. Pokaždé mi obrovsky pomohla a změnila život k lepšímu. Pokud bude ještě někdy potřeba, paní Kodýtková je jasná volba. 100% doporučuji a ještě jednou moc děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní Kodýtkovou jsem navštívila poprvé před dvěma lety na doporučení kamarádky. Od té doby jsem absolvoval 3 sezení. Každé z těchto sezení bylo nesmírně přínosné a čerpám z jejich účinků do teď. Impulzem k návštěvě byla nespokojenost v manželství a nechápání vlastního zklamání ze života. Jak to, když se TAK snažím, nežiji tak, jak cítím, že bych mohla??Paní Kodýtková mě v jistém směru probudila, pomohla mi nalézt sebelásku, sebeúctu, uvidět sebe jako bytost, která je OK a může!! Může žít co si přeje a cítit se krásně. Být spokojená se sebou a věřit si. Z úst terapeutky a matky jsem uslyšela slova ujištění a potvrzení, která jsem za celý život neslyšela a tolik potřebovala. Probudila mě a v jistém směru uzdravila. Mám se ráda a jsem zralejší a šťastná :) Děkuji.

Umístění: Ordinace zlepšení vztahu se synem

Během sezení se mi paní Kodýtková intenzivně a s pečlivostí věnovala. Mám v sobě zakotveno, že pokud chci něco změnit, musím na sobě dlouho a těžce pracovat - paní Kodýtková mi pomohla s přesvědčením, že proměnit nějaké těžkosti lze i lehce a teď. A není to jen nějaká krátkodobá euforie po terapii - její pomoc je dlouhodobá - stále cítím otevřený a přímý vztah lásky se svým synem, který byl dříve problematický.
Za vše moc děkuji a přeji odvahu všem dalším klientům přijmout pomocnou ruku.
J. H.

Umístění: Ordinace

Dlouho jsem přemýšlela, jestli hodnotit, ale přijde mi to fér vůči ostatním. Sama jsem šla na základě kladných recenzí. Kromě psychických problémů jsem měla i docela hluboko do kapsy, ale právě i díky recenzím jsem si řekla, že to za to stojí. A ne, nestálo.

Kromě toho, že paní přišla pozdě a prakticky se ani nepředstavila, mluvila hodně o sobě, a nepřišlo mi, že by chápala nějaké individuální potřeby. Tlačila to tak brutálně do ezo roviny, že jsem se naprosto zablokovala a to vedlo jen k tomu, že tlačila víc. Takže jsem radši vymýšlela blbosti a doufala, že to brzo skončí.

Pokud máte rádi racionální pohled na věc a úplně s vámi nerezonují úkoly jako vybavit si barvu svého početí, hledejte jinde.

Umístění: Ordinace Dcera

Ordinaci paní Kodýtkové jsem navštívila se svou 14.letou dcerou. Velice jí pomohla a ačkoliv jsem to nečekala pomohla i mě. Jsem jí velice vděčná. Dcera po dvou návštěvách se úplně změnila,více si důvěřuje a konečně se zařadila do kolektivu svých vrstevníků. Už jsem nedoufala že nám někdo pomůže ale paní Kodýtková byla naše záchrana. Velice děkujeme

Umístění: Ordinace deprese a smutná nálada

Na paní magistru Kodýtkovou jsem narazila při hledání dobrého psychologa na netu. Z jejích stránek na mne dýchl klid a porozumění, z fotky se na mne dívala sympatická tvář. Po telefonní konzultaci, zda se mé problémy mohou řešit právě s ní, jsem se osobně dostavila celkem 2x. Poprvé jsme se snažily dopátrat příčiny mých problémů. Zde musím vyzdvihnout čas, který má na klienta p.Kodýtková vyčleněn, nechvátá a po hodině neodcházíte, vše v klidu bez stresu proberete, vysvětlíte a najdete případně řešení. Po prvním dopoledni jsem odcházela klidnější, rozhodnější a s částečnou vizí, co mám na sobě změnit ku svému prospěchu. Při druhé návštěvě jsme použily pro zlepšení mé duševní pohody a vnitřní rovnováhy kineziologii. Nedokážu popsat slovy, jaký jsem měla uklidňující pocit z této terapie, provedla jsem díky pomoci p.Kodýtkové jakýsi „úklid sama v sobě - traumatický zážitek z minulosti". Odcházela jsem s velmi krásným pocitem, spokojena se svým výběrem terapeutky, která je skutečně na svém místě plna pochopení pro vaše trápení a nabízí řešení.
Ještě jednou moc velký dík!

Umístění: jiné místo

Paní Kodýtková je člověk na pravém místě! Chtěla bych jí tímto moc poděkovat a trochu lituji, že jsem jí nepoznala dříve.

Několikrát ve svém životě jsem měla pocit, že bych měla vyhledat pomoc odborníka. Promluvit si, získat nadhled, vyřešit své strachy/úzkosti. Nikdy k tomu nedošlo. Vždy se "to" nějak vyřešilo a jelo se dál.

Nakonec mě k tomu "donutila" naše dvouletá dcera.
Báječná, chytrá holčička, ze které jsou všichni unesení jak je šikovná (ne jen její pyšná máma :-) ). Lezení, chození, mluvení,....vše zvládala bez problémů a s velkým předstihem. Jediný problém byl s jejím strachem z nových věcí - mixér, fén, kruh na plavání a tak dále. Vždy potřebovala čas, zjistit, že o nic nejde. Jenže pak přišel na řadu nočník. Když konečně překonala strach a sedla si na něj, čůrání zmákla za jedno dopoledne. Žádné zapomínání se a problémy s počuráváním. Jenže bobek nechtěla udělat ani za nic. Zkusila jsem možné i nemožné, až jsem sedla k internetu a hledala kontakt na dětského psychologa. Jelikož kakat se hold musí. Bála jsem se, že čím déle to bude odkládat, tím hůře jí to půjde, tím víc nebude chtít a zaděláme si na pěkný problém.

Zaujala mě kineziologie a tak jsem paní Kodýtkové napsala. Velice ochotně mi nabídla termín, který se jí shodou okolností na druhý den uvolnil.
Po úvodním popovídání mi bylo sděleno, že nejdříve budeme muset dát dohromady mě a pak teprve můžeme pracovat s dcerou.

Ke kineziologii bych napsala následující - KDO NEZAŽIJE, NEPOCHOPÍ!

Paní Kodýtková je absolutní profesionál a já jsem moc ráda, že jsem se dostala právě k ní.
Mám pocit, jako bych byla nový člověk. Už po prvním sezení se mi tak moc ulevilo, že se mi tomu ani nechce věřit.
Odcházela jsem tedy dost vyčerpaná, plná dojmů a kdybych doma neměla malou dceru, nejspíš doma lehnu a spím až do rána :-)
Chvíli mi trvalo, než jsem to všechno vstřebala a zpracovala. Ze začátku se ještě objevovaly pochybnosti (přesně jak paní Kodýtková předpovídala), ale posun cítím obrovský.

Já se zklidnila = dcera se zklidnila = postupně byl vidět posun i u ní a za týden se najednou rozhodla že jde kakat na nočník a bylo to! :-)

Pokud váháte, neváhejte a jděte do toho! Stojí to za to!

Umístění: Ordinace

Paní Kodýtková je člověk velice empatický, naslouchavý a vyzařuje z ní klid. Byla jsem u ní již podruhé - vcházela jsem s ne příliš dobrou náladou a odcházela jsem jako vyměněná. Bylo mi neuvěřitelně lehko, měla jsem obrovskou radost (bezdůvodně?) a měla jsem chuť se rozletět. Byl to opravdu neskutečný a nepopsatelný pocit. Chci tím říci, že paní Kodýtková je člověk na správném místě, moc mi pomohla. Jsem jí neskutečně vděčná za to, co pro mě udělala a rozhodně jsem u ní nebyla naposledy. Na sezení s ní se vždy moc těším, protože vím, že výsledek bude stát za to, ať už se jedná o řešení vztahů nebo pohled na sebe sama. :-) DĚKUJI! :-)

Umístění: Ordinace

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Kodýtkové a pomoct při rozhodování těm, kteří o její terapii uvažují. Jděte do toho! Byla jsem u paní Kodýtkové dvakrát kvůli problémům se synem. Při první terapii jsme se zaměřily na mě a musím říct, že mě sezení pomohlo. Nevím přesně jak se to stalo, ale funguje to. Při druhém sezení jsme řešily syna a opět jsem si některé věci ujasnila.Můžu vřele doporučit a ještě jednou děkuji. Radka Liberec

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,je mi 17 v životě se mi toho pokazilo dost..mám sklony k sebepoškozování konkrétně k řezání kamarád trvá na tom abych to začala řešit,je to skutečně nutné?

Dobrý den, řekla bych, že to nutné je. Sebe poškozování v pořádku není a jsou i příznivější způsoby jak zvládnout náročné okolnosti. Pokud byste chtěla pomoci ode mne, tak byste musela na začátku přijít s alespoň jedním rodičem. Sezení u mne se hradí, ale jsou i psychologové pracující přes pojišťovnu, dá se zajít i do Poradny pro partnerské a mezilidské vztahy . Kodýtková

Mgr. Jaroslava Kodýtková

• Dobrý den, mám dotaz ohledně svého skoro tříletého syna (v prosinci). Jde o to, že je velice citlivý, nevěří si, stále pláče (i kvůli hloupostem), pořád mi je u nohou. Neustále se ptá, zda ho mám ráda a dnes začal na odpovědˇ "To víš že tě mám ráda" přidávat "A bráchu ne?" Přitom si myslím, že se kluci mají rádi (oboustranně). Stále se pusinkují, objímají, mazlí se. Teď se léčíme i na dlouhodobou zácpu (již přes rok a půl).
    Nevím, zda s tím nesouvisí to, že s mladším synem mají mezi sebou pouze 12 měsíců. Zda to pro něj nebyl šok. Před porodem to byl veselý chlapec, zdálo se, že bez trápení.
    Mám to nějak řešit nebo z toho vyroste? Nerada bych něco zanedbala.
    Děkuji

Dobrý den, podle toho, co píšete, to spíš vypadá, že by bylo dobré jít řešení aktivně naproti. Už dětská zácpa je hodně psychosomatická a pokud je ještě i v nepohodě navenek, tak se vyplatí věnovat tomu problému vědomou pozornost. Budete mít větší klid vy i děti. S takhle malými dětmi pracuji přes rodiče, viz na stránkách kineziologie s dětmi. J. Kodýtková

Mgr. Jaroslava Kodýtková

• psychoterapie