Jaroslava Andresová, pediatr Velká Bystřice

MUDr. Jaroslava Andresová

Pediatr Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

8. května 65, Velká Bystřice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Dobrý den,
pokud jsou maminky s lékařem spokojené, většinou již nemyslí na to, či je to ani nenapadne, podělit se s ostatními o svou zkušenost. Proto jsem se rozhodla napsat za sebe a vlastně částečně nepřímo i za maminky, se kterými sdílím stejný názor.
Paní doktorka je velice milá a hlavně přístupná rodičům i dětem!! Nikdy jsem z ní necítila nadřazenost, vždy se snaží rodiče vyslechnout a pochopit jejich pohled. Je velmi pečlivá - pokaždé, když jsme přišli s problémem, tak položila spoustu otázek a tím zjišťovala příčinu problému. S paní doktorkou je možné se poradit i přes telefon, popřípadě přes mail. O vánočních svátcích se nám stalo, že byl chlapeček nemocný. Využila jsem možnosti napsat paní doktorce. Ač jsem psala o svátku, velmi brzo jsem měla odpověď s plno radami. To je opravdu k nezaplacení a mě, jako maminku, to uklidnilo, protože jsem věděla co dělat. Často jsem využívala komunikaci přes mail a paní doktorka reagovala velice pružně. Paní doktorka dává možnost léčit i homeopatiky, které jsou šetrnější pro tělo. Má přehled v rámci české homeopatie AKH. Dříve jsem AKH neznala, ale již několikery syn vyzkoušel a myslím, že chlapečkovi opravdu pomohly. V prvním roce syna, kdy se chodí velice často k lékaři na kontrolu, jsem velice vítala její systém „čtvrtky pro objednané“. Nestalo se nám, že bychom někdy čekali (snad jednou asi 3 minuty maximálně) a hlavně jsme nemuseli přijít do styku s nemocnými! Též v případě nemoci dítěte mají děti do jednoho roku přednost, což je neskutečná výhoda. Paní doktorku znám opravdu dlouho (byla i mým pediatrem) a můžu s čistým svědomím říct, že je jako jedna z mála absolutně nekomerční. Jinak paní doktorce vypomáhá velice sympatická sestřička. Spolu tvoří sehraný tandem. Závěrem tedy chci napsat – pokud maminky zvažujete, tak neváhejte ;-).


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka Andresová a její sestřička je vždy velice vstřícná a ochotná, a byla taková např. i v telefonu, když jsme potřebovali poradit a pomoci mimo ordinační dobu. Nikdy se nestalo, že by zanedbala u našeho syna nějakou léčbu, vždy vše jasně vysvětlí a také v případě potřeby její doporučení ke specialistům jsou většinou velice dobrá. K dětem přistupuje vždy velice laskavě, a také proto si je schopna získat u dětí důvěru a ty se nebojí návštěv. Můžeme jen doporučit.


Přeju hezký den všem kdo sem zavítali.
S paní doktorkou máme velice dobré zkušenosti. Kdykoli bylo potřeba jsme přišli, nebo jsme zavolali a paní doktorka si udělala čas. I po tel. poradila, jak dál postupovat. Jak už bylo několikrát řečeno, ne každé virózy se musí léčit antibiotiky a maminky nečekejte, že je musí vaše dítě brát. Ikdyž mu při chřipce pomohou, mají taky svoje negativní účinky - jako je narušení mikroflóry, průjem, dítě má zapruzený zadeček ... a maminka z toho šílí.
Ano setkala jsem se s tím, že dítě zkončilo v nemocnici ale ne vinou lékařky. Rodiče vodí děti do supermarketů,... na hřiště, k babičkám a ... všude možně ikdyž je nachlazené a jeho stav se zhoší. PROTOŽE NEODPOČÍVÁ A MAMINCE SE TO DOMA TÁHNE.

Pokud je dítě nachlazené zkuste ho zabavit doma a víc se mu věnovat!!! Důležitá je prevence.
Já mám taky 2-letého chlapečka, daří se nám dobře.


S tímto lékařem jsem velmi spokojená. Navštěvuji ji již 3 rokem a za tu dobu mám jen dobré zkušenosti.

Velmi Doporučuji.


Doporučuji.


Ověřeny pacient

Dobrý den vážené maminky, nestačím se divit, co se tady píše... a jak jste si jako laici tak velmi jistí hodnocením "odbornosti" či "neodbornosti" péče.. To byste byly radši, kdyby se na každé kašlání a rýmu hned dávaly antibiotika? A "zadnedbat" mononukleozu - možná byste si měly něco málo přečíst nebo se poptat jak to vlastně je a nevynášet tady takové soudy.. zní to trochu zvláštně.
Ohledně homeopatik máme velice dobré zkušenosti a velice bych si vážila toho, že p.doktorka umí ještě jiný způsob léčby, mnozí jiní lékaři nejsou ochotni byť jen připustit, že homeopatie funguje, natož se v tomto oboru vzdělávat a poskytovat tuto péči svým pacientům... Važte svá slova, lékař, který na svou práci kašle, vypadá dost jinak.


S paní doktorkou a jejím přístupem k léčbě mého dítěte mi ještě nedávno vyhovovala. Ovšem poslední dobou co doporučuje homeopatika a opakovaně naléhá na tento způsob léčby i když ji řeknu, že tato léčba na mé dítě nezabírá, přesto opět doporučí abychom v tom nadále pokračovali.Když pak máme chvíli pauzu a pak zajdeme za ní s nějakým jiným problémem, opět zjišťuje jestli jsme si ty homeopatika koupili. Nedávno mi i dokonce volala, že je jeden přípravek v akci, což už hraničí s obchodním dealerem této firmy než lékařkou.


Nebudu se p. doktorky vehementně zastávat, ale taky jsem ji navštěvoval a neměl jsem žádné problémy (což by ale spíš měla okomentovat moje máma).
Každopádně když doktor nenasadí léky, když vaše dítě zakašle, neznamená to, že zanedbal léčbu. A když vám lékárna pomůže léky vybrat, když na nich mají obchodní marži, neznamená to, že Vám pomohli.
Zkuste někdy horký čaj s citrónem, pořádně se vypotit a vyspat. Anebo zjistěte, jestli se vaší ratolesti třeba jen nechce do školy (mluvím nejen z vlastní zkušenosti). Mohu doporučit.


K

Milé maminky píše Vám sestřička paní doktorky. Náhodou jsem zde zavítala a nestačím se opravdu divit co tady píšete. Samozřejmě, každý má právo na svůj vlastní názor,ten Vám neberu, ale nemohu nereagovat na uvedené čtvrtky kdy si tady maminky stěžují, že " v žádném případě dítě neošetříme ani když má čtyřicítku horečku ". Ráda bych vše uvedla na pravou míru. Ve čtvrtky máme poradnu pro zdravé. Věřte, že jsou to dny, kdy v 99% nemáme čas se pomalu ani napít jak kmitáme. Tento jediný den v týdnu máme vyčleněný pro povinné prevent. prohlídky očkování,aj. zkrátka pro zvané zdravé děti. Když nám přijde maminka s nemocným dítětem, nikdy se nestalo, že bychom je ode dveří vyhodily. Ano, je pravda, rodiče upozorníme, že čtvrtek není úplně nejvhodnější,(je to nefér i vůči těm zdravým a určitě kdyby byla maminka s nemocným dítětem na druhém místě jako pozvaná, určitě by také nebyla nadšená být v kontaktu s nemocným) ale vždy stav dítěte s maminkou skonzultujeme a PŘEVÁŽNĚ dítě paní doktorka ošetří!! Je mi to moc líto jak to tady maminky vykládají,že Vás vyhazujeme, musela jsem zareagovat, protože nám křivdí. Vím, že při práci s lidma se člověk každému nemůže zavděčit,jen mě velmi mrzí že se zde uvádějí lži. s pozdravem K.Hošková


N

I u mého dítěte p. doktorka několikrát zanedbala
léčbu. Končíme na pohotovosti v Olomouci a dostáváme
léky, které měla předepsat p. doktorka. Samosřejmě,že mezi
tím se dítěti zdravotní stav zhorší.
Pokud byste chtěli navštívit paní doktorku ve čtvrtek,
tak na to zapomente. Byť by mělo Vaše dítě třeba 40 stupnů
horečky je Vám ve dveřích sděleno,že mají ordinační dobu
pro malé děti,očkování,preventivní prohlídky....
NEDOPORUČUJI. Kdo má auto,at radši dojíždí k lékaři do
Olomouce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti