Ortodontická praxe
Pod Zámeckým 418, Nové Hrady

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodontická praxe Jiný

Skvela doktorka,vse vysvetli,ochotna prijemna,100%profesional,ktery se jiz tezko hleda...opomenout se nedaji ani ceny pro smrtelniky a obycejne lidi.Doporucuji vsem, jsme moc spokojeny

K paní doktorce docházím už rok s 12-ti letým synem a jsem naprosto spokojena.
Jak s paní doktorkou,která je vstřícná a velice šikovná, tak i se sestřičkou, která je také moc ochotná.

Rád bych touto cestou velmi kladně ohodnotil profesionální, osobní a vřelý přístup paní Albertové, ke které jsem rok docházel.
Vyzdvihl bych především respekt k pacientům a empatii (díky tomu je ošetření téměř bezbolestné). Neváhal bych k této lékařce svěřit své dítě, když jsem si vše zažil na vlastní kůži ;-)
Zřejmě nejlepší z lékařů, které jsem za své tři křížky stačil poznat.

Pani doktorka Albertová je podle mě šikovná a hodná,což platí i pro sestřičku.Vše vysvětlí,nastíní léčbu,a je velice pečlivá.Jsem ráda,že můžu chodit právě k ní.Velice doporučuji,taky je asi jedna z mála ortodontistů v okolí,která ještě přijímá dospělé pacienty.

Mudr. Albertová disponuje příjemným prostředím, její znalosti a zkušenosti nejsou bezvýznamné a posouzení dané situace konkrétního pacienta je velice prozíravé. Spolupracuje navíc s kapacitami v oblasti orto. chirugie - např. s Mudr. Foltánem (Praha).
Lékařku mi doporučil uznávaný ortodontista Mudr. P. Vadas (České Budějovice), což vypovídá o určitém uznání práce této lékařky.
Výhodou je i nižší cena léčby a přijímání nových pacientů s poměrně krátkým objednacím termínem.

A já paní doktorku Albertovou všem vřele doporučuji, neboť mému synovi i přes vážné zdravotní komplikace v průběhu léčby velice pomohla, je velice vstřícná, hodná a dle mého názoru profesionální. Měla jsem možnost srovnání, proto takto hodnotím.

Je velmi hodná