MUDr. Jaroslav Ulman

Zubař Více

Tatenice 1 adresa

Sam.ord. PL - stomatologa
č.d. 268, Tatenice

K panu doktorovi jsem chodila spoustu let, zdánlivě jsem nepociťovala žádné problémy se zuby... prostě každý půlrok na preventivní prohlídku, avšak pokud byl objeven kaz, tak mě samozřejmě čekalo nepříjemné vrtání s občasnou bolestí jak už to bez umrtvení bývá, avšak byla jsme spokojená že je o mé zuby postaráno. Situace se změnila když jsem přešla na vysokou školu, kdy jsem kvůli lepší dostupnosti změnila lékaře. Čekal mě veliký šok, když mi můj nový zubař sdělil na základě shlédnutí mého rok a půl starého rentgenového snímku(udělán kvůli trhání zubů moudrosti), že mám sedmnáct podkažených amalgamových plomb z důvodu nedůsledného odstranění kazů při implantaci plomb. Se zuby jsem si užila své - kvůli častým anginám v dětství mé zuby dostávaly od antibiotik zabrat a geneticky jsem taky nepodědila zrovna nejlepší výbavu. Napravení škod, které na mě pan Ulman svou nedůsledností napáchal stálo více než 20 tisíc. Samozřejmě jsem to nenechala bez odezvy a kontaktovala stomatologickou komoru, která pana Ulmana, na základě mé oprávněné stížnosti a dodání potřebných důkazů napomenula, a pan doktor nakonec musel téměř půlku ceny za opravy mého chrupu uhradit, každopádně to bylo minimum oproti tomu kdybych ho dala k soudu, takže vzal rozum do hrsti.
Shrnutí: pokud Vám stačí zubař, který svoji práci dělá dobře jen na oko nepoužívá dostatečné vybavení pro kvalitní ošetření zubů a nekontroluje každý rok váš chrup s pomocí rentgenových snímků aby se ujistil, že je vše co normální oko nespatří v pořádku, tak vezte že i vy můžete mít zuby ve stejném stavu jako jsem je měla já. Momentálně mám skvělého zubaře, perfektní a bezbolestnou péči na klinice s vybaveností o které si můžou nechat zubaři na malých městech jen zdát, mám krásné zuby a hlavně jsem beze strachu že by mohla taková situace jako s panem Ulmanem ještě někdy nastat. Zuby máte jenom jedny, nechte si udělat rentgen a zjistěte na čem skutečně jste - existují dobří zubaři, i když jsou od vašeho bydliště třeba dál, ale stojí to za to, pokud nechcete mít ve čtyřiceti klapačky.

naprostá spokojenost!!! Kromně toho, že si na nic nemohu na nic stěžovat, velmi oceňuji jednu věc: jestliže se domluvím na určitou hodinu, nikdy se mi nestalo, že bych musel čekat.Mohu jen doporučit!

K panu Ulmanovi má dcera docházela od svých -ti let, věřila jsem mu, že svou práci odvádí dobře. Je to pro mě velké zklamání.... Po rozepři s panem doktorem, má dcera začala docházet k jinému lékaři a ten jí nyní opravuje kompletně všechny zuby. U pana Ulmana bych si po této zkušenosti nenechla zuby ani vytrhnout....
Rozhodně jej nikomu nedoporučuji.

Chodím k panu doktorovi od dětství mezi tím jsem vyzkoušela i jiné ale zase jsem se vrátila a lepšího zubaře jsem nepoznala.Nyni k němu docházím i se synem a neměnila bych.Je vždy vstřícný,přijemný,a nikdy mě se žádným problémem neodmitl i když jsem nebyla objednana.Sestřička je také velice přijemná.A když k němu máme jit,tak nás rozhodně netrápí pocit strachu jako u jiných.Kéž by takových lekařů bylo víc .Moc mu děkuji

Jsem velmi spokojený

Samá chvála, samá pravda! Objednací lhůta je přijatelná a přístup pana doktora úžasný. Nemůžu si stěžovat, snad jen, že mi zatáhli žaluzie a nevidím na ten strom za oknem :D

Naprosto JEDINEČNÝ pan zubař. Po velkých přímo katastrofálních zkušenostech po našem přestěhování z Brna se nás nakonec tento vynikající pan doktor ujal přesto, že má velkou spoustu pacientů. Zbavil mě i manžela bolesti a stresových situací, které jsme předtím zažívali. Nikdy jsme nepoznali tak taktní a vstřícný přístup. Jako reakci na jeden (!) negativní názor chci podotknout, že pokud má být myšleno "zastaralým" způsobem slušnost, empatie a maximální vstřícnost, pak chci být ošetřena tím, kdo tento "zastaralý" způsob praktikuje. Jsme mu s manželem velice vděčni.

výborný stomatolog, mohu jen doporučit!

Tento zubař je jediný, kterého znám, který rychle a bezbolestně opraví, vše potřebné a ještě si nenechá zaplatit zbytečnosti navíc. Prostě o 6ti letech hledání mám konečně dobrého zubaře. Dojíždíme skoro 200km a přesto nám za to stojí.

kvalita, ochota, příjemné vystupování