MUDr. Jaroslav Smutný

Praktický lékař Více

Jince 1 adresa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
č.d. 371, Jince

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Stahovanie na SLOVENSKO.,a neochota od p.doktora mi vydat Zdravotnu dokumentáciu.Udelal jenom výpis kde nie su uvedené veškeré zdravotné operačné výkony taký pracovný uraz kotníka a vyjadranie od ortopéda o nedostatočnej liečba od pána doktora Smutného.Taký nemám tam vyjadrenie s ortopedii o implantácii kolenného klbu.A chýbaju mi tam aj iné veci ktoré se týkaju po zdravotnej stránke.Odbitá práce p.doktora Smutného.

Jsem s panem doktorem velmi spokojena. Poradil mi s každým problémem a ochotně odpovídal na mé dotazy. Mohu jen doporučit.

mel sem uraz na zada a pan doktor me neposlal ani na rengen kdybych si to neobehal sam nemam nic a i na me řval ze mi nic vypisovat nebude at vypadnu .toto neni doktor reknete co vam je ja vam neco napisu

K panu MUDr. Smutnému chodím již 14 let a za tu dobu jsem se nesetkala s tím, že by se choval nepřívětivě. Ba naopak. Je velmi milý, pečlivý, rád vždy odpoví na mé dotazy a vždy mi dokázal pomoci. Je to velmi dobrý lékař s dlouholetou praxí a zkušenostmi.

doporučuji,s manželkou do ordinace dr.Smutného chodíme několik roků a jsme spokojeni

vynikající lékař, diagnostik , doporučuji

Neochota spolupracovat. Prohlídka alá řekněte mi co Vám je a já pak řeknu diagnózu. Možná je to moje subjektivní hodnocení, ale má zkušenost ho jen potvrzuje. Bohužel pro obyvatele Jinec jediný dostupný lékař v místě, z thoto důvodu bohatá klientela.