Jaroslav Škapa, praktický lékař Zlaté Hory

MUDr. Jaroslav Škapa

Praktický lékař Více

Wolkerova 533, Zlaté Hory
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

G

Jako lékaře ho nechci soudit,i když jsem u něj byl mockrát.Bohužel jsem nebyl ale u jiného obvodního lékaře a tak nemám s kým srovnávat.Když mám chřipku o.k,akorát mi vadí,že za každou návštěvu vybírá poplatek,bohužel bez dokladu!Co mně ale zaráží,je sestra.Bohužel tu mám s kým srovnávat.Paní Markovičové nesahá pracovně ani po kotníky.Věčně na něco zapomíná,je úplně mimo....proto hodnotím následovně.

Taky jsem ze Zlatých Hor.Pan doktor se oproti minulým letem výrazně zlepšil.Dokonce už i vstane ze židle.Můžu říct,že se snaží mít pochopení.
Jenom připomínka-uvítala bych ,že by mohl za vybírané poplatky trochu zvelebit ordinaci i čekárnu.Na ten žlutý ubrus se dívám už 21 let.jo a sestra by mohla krev odebírat napoprvé a ne až na pátý pokus,kdy si připadám jako ementál a omdlévám.

Jako přistěhovalec do Zlatých Hor po třech letech návštěv u tohoto svého praktického lékaře jej hodnotím na 1s*. Se svými zdravotními problémy jsem se nesetkal s takovým zájmem o pacienta a srovnání mám - Roudnice nad Labem, Praha-Krč, Na Homolce, Poliklinika Budějovická, atd., ale tam snad platí, že pičkové zařízení, ale lidský přístup žádný. Toho si u pana doktora Škapy cením nejvíce a na úrovni praktického lékaře jako vynikajícího odborníka včetně sester (nyní už jen jedné).

~nanuskymu doporucuju se uklidnit a pouzit argumenty, kdyz udeluje negativni hodnoceni! Vypovida to o jeho stupidite.