Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
Priessnitzova 12/299, Jeseník

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Jiný

Svým pacientům věnuje příliš málo času, zajímá se pouze o celkový obraz, nezabývá se detaily, a proto stanovuje povrchní diagnózy. Je zmatený a nedodržuje zdravotnickou dokumentaci.
Není empatický, neukazuje, že mu na lidech záleží a že se jim snaží pomoci. Zajímá se pouze o výsledek léčby, se soustředěním na formální ukazatele. Člověk, který se soustředí pouze na firemní cíle, by neměl pracovat s pacienty; Nereaguje na jejich naděje na uzdravení a tím se ve výsledku zhoršuje jejich zdravotní stav.

Umístění: Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Jiný

MUDr. Novotný je za poslední dobu opravdu ten nejlepší lékař a odborník, kterého nám do cesty přihrál snad anděl!!! Myslím na člověku ihned rozpozná povahové rysy a i diagnózu! Dokáže perfektně s vtipem a důvěrou během jedné návštěvy dostat ven. Je to prostě odborník na svém místě!!!

Umístění: Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Jiný

Doktor Novotný mě neznal. Za 3 minuty stanovil diagnózu, kterou popřel moji stanovenou diagnózu, určenou za řadu let několika odbornými lékaři. Po několika letech, kdy mě můj psycholog a psychiatr dostávají z mých problémů a pochroumaného sebevědomí, mě doktor Novotný srazil k zemi. Osobně znám další pacienty se stejnou zkušeností. Mj. za 10-15 min stihl vyšetřit 8 pacientů.

Je to osobitý člověk, má své názory za kterými si stojí, a odborník na svém místě. Po peripetiích mého benjamínka, který trpěl úzkostí a depresemi atd. a po neúspěšném léčení jiným prychiatrem, jsem se rozhodl pro MUDr. Novotného, ten ho poprvé řádně vyšetřil, zjistil silné ADHD, změnil léky a poradil, jak postupovat. Z propadajícího studenta na jedné SŠ se stal premiantem na jiné škole, kam přestoupil, dnes studuje VŠ. Byl jsem přítomen všem vyšetřením, a ohromen tím, že pan doktor nám poprvé věnoval 2,5 hodiny, kdy vysvětlil pincip problémů a vše co stím souvisí. Je mi jasné, že tento lékař nemusí vyhovovat všem, ale já před jeho prací smekám pomyslný klobouk. Díky!

Umístění: Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Jiný

Špička ve svém oboru. S každým jedná individuálně podle jeho potřeb. Pokud si člověk nechá pomoci, tak za každých okolností pomůže.

Je skvělý lékař.Je jasné že jako primář má hodně práce! Není pravda že neporadí! To jsou zoufalé kecy! Je profesionální,pečlivý a příjemný.

k ambulantním pacientům se nechová vždy hezky, vždy se je snaží rychle vyřídit a nemá na ně čas. Často si ani domluvenou schůzku nepamatuje. Neporadí.

Příjemný a ohladuplný lékař,velice mi pomohl.

citlivy,hodny a skvely lekar

O pacienta se dobře stará, věnuje se mu, je pečlivý. Věřím mu, nemám důvod měnit lékaře.