Jaroslav Loskot, dermatolog Český Krumlov

MUDr. Jaroslav Loskot

Dermatolog Více

Pivovarská 36, Český Krumlov
Dermatologická ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

1.5

Absolutně laxní přístup, pro mě nejhorší lékař kterého jsem poznala! Léčil mého otce různýma mastičkama, jednu přes druhou ale aby ho poslal včas na nějaké vyšetření, to ne! Až už bylo pozdě!!!
Takže doporučuji jít jinam!

Pomohl mi a vážím si toho. I moje rodiče k němu rádi chodí.

na akné předepisoval pořád nějaké mastičky které byli k ničemu. Pak jsem změnil doktora který předepsal Roakutan a během roku je po akné!!

Za panem doktorem jsem sla s velmi svedivou vyrazkou s maximem vyskytu na nahou. tu a tam jsem mela pupinek i na krku. Panu doktorovi jsem rekla, ze vyrazka me trapi zejmena na nohou, a nekdy ze se objevi i na krku. Pan doktor vzal lupu, chvili ziral na jeden stary pupinek na mem krku a predepsal......kortikoid (neni nic snazsiho).Asi by ho zdrovalo, kdyby se musel kouknout na tu hruzu, co mi tehdy vyrojila na nohou.
Jelikoz mam nastesti moznost porovnvat pristup lekaru, vrele doporucuji jit jinam.

Je to výborný specialista s ještě lepším přístupem k pacientům. Nemou jinak než chválit.

Neprofesionální přístup. A co vím z cizí zkušenosti, tak jedné slečně zadělal na chronické kožní problémy nevhodně nasazenými kortikoidy.Po jeho "léčbě" byla dokonce hospitalizována na kožním oddělení.