Jaroslav Křižek, veterinář České Budějovice

MVDr. Jaroslav Křižek

Veterinář Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Trojice 8a, České Budějovice
Veterinární ordinace BUDvet

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární ordinace BUDvet Jiný

Vynikající, velice milý a profesionální přístup ke zvířátkům i majitelům.Všichni zaměstnanci jsou nesmírně příjemní a hlavně odborníci na svém místě. Jsem moc ráda, že jsme si po mnohých doporučeních vybrali právě pana doktora Křížka a jeho tým, je to jednoznačně nejlepší veterina v ČB.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární ordinace BUDvet Jiný

Nejlepší zvěrolékař jakého jsme kdy měli. Přívětivý, empatický a velmi profesionální. Skvěle se chová i celý jeho kolektiv.


K
Umístění: Veterinární ordinace BUDvet Jiný

Nejlepší veterinární ordinace, kterou jsme mohli pro naše 3 kočky najít. Kočičkám rozumí, což není úplně běžné a péče je po všech stránkách skvělá.


Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární ordinace BUDvet Zraneni

Dobrý den tento doktor je ten nejlepší v Č.B. ke kterému můžete jít se vším vám pomůže poradí vám pomůže vaším zvířátkům prostĕ mu za všechno moc dĕkujeme pomohl nám. Staral se o naší fenecku jak nejlépe uměl bohužel měla vážné zranění ale i tak ji dal naději aby se s toho dostala a za to mu moc dekujem ....!!!!


Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární ordinace BUDvet

Pejsky mám celý život - musím se přidat k ostatním kladným
referencím. Mám ty nejlepší zkušenost s panem doktorem Křížkem, ale i
ostatními.Vstřícné jednání, srozumitelné vysvětlení a celkové
příjemné chování. Olga Kerlová


Ověřeny pacient

Celá ordinace Budvet je složena z týmu schopných, lidských a profesionálních doktorů. Ve většině ordinací to jde jako na běžícím pásu, což je v pořádku, dokud nepotřebujete pomoci s opravdu závažným, komplikovaným a pro pejska i majitele stresujícím problémem. Pan doktor a jeho tým je v takovýchto situacích naprosto schopnou a zároveň lidskou oporou, za což si ho nesmírně vážím. Vše pořádně vysvětlí a nepřestane o případu přemýšlet, jen co odejdete z ordinace. Stále hledá řešení a je otevřený všem možnostem a diskuzím s ostatními doktory. Mně zachránil desetiletou fenku s polyneuropatií (neurologické onemocnění způsobující ochrnutí končetin), kterou by 90 % doktorů ani nediagnostikovalo a hnali by ji proto na operaci páteře za desítky tisíc nebo nás nechali čekat na zázrak při slabém dávkování kortikoidy. Vděčnost naší rodiny je nepopsatelná. Radka Mrázová


Ověřeny pacient

Mám pejsky už 20 let a ještě jsem se nesetkala s tak úžasným veterinářem jako je pan doktor Křížek. Dostala jsem ne něj doporučení v době, kdy už byl můj desetiletý boxer Wilda k smrti vysílený blíže neurčenou (podle názoru jiných veterinářů) nemocí . Pan doktor ho prohlédl, určil diagnózu a postupně jsme pejska dostávali do kondice, aby mohl podstoupit operaci srdíčka. Riziko samozřejmě bylo... :-( Vše se naštěstí povedlo a Wilda si už 10 týdnů užívá po operaci života navíc. Je plný života a moje vděčnost panu doktorovi nemá mezí :-) Ivana Englichová


Z
Ověřeny pacient

také jsem s panem doktorem moc spokojena, vše vysvětlí a řekne, ceny jsou ok a je vidět, že má zvířata rád. chodím k němu pravidelně a neměnila bych :-)


J
Ověřeny pacient

Oceňuji profesionalitu, trpělivost a lidský přístup. Vše srozumitelně vysvětlí. Celkově jsem byla velmi spokojená a náš pejsek ještě víc. Mohu jen a jen doporučit.


Ověřeny pacient

Naprosto skvely pristup, nejlepsi Pan doktor v CB!!! Doporucuji vsem...;-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, prosím o radu pro našeho pejska. Je mu 8 let a bojí se bouřky, je nervozní v autě . Léčí se na epilepsii.

  Dobrý den,
  existuji léky na zklidnění, je jich více a s různými účinky, nejlepší bude když se stavíte v ordinaci a vše probereme. Pěkný den.

  S pozdravem
  J. Křížek

  MVDr. Jaroslav Křižek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti