Jaroslav Kahoun, praktický lékař

MUDr. Jaroslav Kahoun

Uložit

Praktický lékař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 97, Kovářov
Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: jiné místo Jiný

Maximalni spokojenost. Vstřícný přístup, ochotný a přátelský. Jsem tady na chalupě a v případě nutnosti osetreni se rada na pana Dr. obrátím. Vřele doporucuji a tímto mu opětovné dekuji!

B
Ověřeny pacient

Po ctyrech letech jsem se rozhodna navstivit lekare,ktery je bohuzel pryc a zastupuje ho p.Kahoun.CHtela jsem preventivni prohlidku,teda spis papiry na krev,aby clovek vedel jak natom je .Coz jsem si dovolila dost protoze,prevence se dela pouze ve 20 a pak az ve 40 letech,ale p.Kahoun byl tak milostivi,ze mi zadanku nechal vystavit,ale je to nad ramec standartniho postupu.Pak se mne ptal na rodinou anamnezu,to jeste slo,dokud se nezeptal na mou vahu.Pul hodiny jsem poslouchala jak bych se mela zamyslet nad svou vahou a zivotospravou.Na co se chci vymlouvat atd.Muzu Vam rict ze jsem to obrecela.U doktora mne jen tak nikdo neuvidi,teda tady u toho.Radsi pujdu jinam.

.

Bezva lékař a bezva člověk.

M

pana doktora Kahouna znám dlouhá léta - je to náš rodinný lékař - považuji jej za velmi pečlivého a zodpovědného lékaře, s dobrým vztahem k pacientovi. Pokud někdo, kdo sedí v čekárně denně proto, že nemá co na práci a je mu tam teplo, má negativní názor, ať se zamyslí napřed sám nad sebou než začne psát nějaká negativní hgodnocení

J

17.12.2008 kolem půlnoci jsem v Milevskuna spolu s přáteli našel na chodníku ležet zkrvaveného muže, který téměř nejevil známky života.Zatím co jsem se snažil neznámého muže přivést k vědomí, moji přátelé přivolali záchranku. Ze záchranky vystoupil zjevně naštvaný doktor Kahoun. Snažil jsem se mu sdělit příčinu našeho počínání a předat laický pohled na popisovanou situaci, ale přeztože se s panem doktorem známe, choval se opravdu naštvaně a velice arogantně a ani nepozdravil - jednoduše dal nám sežrat že co si to dovolujeme budit lékaře.Pozdrav asi nemá lékař záchranky v popisu práce, nicméně se domnívám, že to je v popisu slušného nenafoukaného a nearogatního člověka. Nejsem lékař a ztěží mohu posoudit vážnost poranění, proto jsem záchranku přivolal.Dle mého názoru je pan doktor sebestředný nafoukanec, který u záchranky nemá co pohledávat

A

Příjemný, veselý a vstřícný Pan doktor :o)

K

náladový arogantní sebestředný

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti