MUDr. Jaroslav Kahoun

Praktický lékař Více

Kovářov 1 adresa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé
č.d. 97, Kovářov

Maximalni spokojenost. Vstřícný přístup, ochotný a přátelský. Jsem tady na chalupě a v případě nutnosti osetreni se rada na pana Dr. obrátím. Vřele doporucuji a tímto mu opětovné dekuji!

Po ctyrech letech jsem se rozhodna navstivit lekare,ktery je bohuzel pryc a zastupuje ho p.Kahoun.CHtela jsem preventivni prohlidku,teda spis papiry na krev,aby clovek vedel jak natom je .Coz jsem si dovolila dost protoze,prevence se dela pouze ve 20 a pak az ve 40 letech,ale p.Kahoun byl tak milostivi,ze mi zadanku nechal vystavit,ale je to nad ramec standartniho postupu.Pak se mne ptal na rodinou anamnezu,to jeste slo,dokud se nezeptal na mou vahu.Pul hodiny jsem poslouchala jak bych se mela zamyslet nad svou vahou a zivotospravou.Na co se chci vymlouvat atd.Muzu Vam rict ze jsem to obrecela.U doktora mne jen tak nikdo neuvidi,teda tady u toho.Radsi pujdu jinam.

Bezva lékař a bezva člověk.

pana doktora Kahouna znám dlouhá léta - je to náš rodinný lékař - považuji jej za velmi pečlivého a zodpovědného lékaře, s dobrým vztahem k pacientovi. Pokud někdo, kdo sedí v čekárně denně proto, že nemá co na práci a je mu tam teplo, má negativní názor, ať se zamyslí napřed sám nad sebou než začne psát nějaká negativní hgodnocení

17.12.2008 kolem půlnoci jsem v Milevskuna spolu s přáteli našel na chodníku ležet zkrvaveného muže, který téměř nejevil známky života.Zatím co jsem se snažil neznámého muže přivést k vědomí, moji přátelé přivolali záchranku. Ze záchranky vystoupil zjevně naštvaný doktor Kahoun. Snažil jsem se mu sdělit příčinu našeho počínání a předat laický pohled na popisovanou situaci, ale přeztože se s panem doktorem známe, choval se opravdu naštvaně a velice arogantně a ani nepozdravil - jednoduše dal nám sežrat že co si to dovolujeme budit lékaře.Pozdrav asi nemá lékař záchranky v popisu práce, nicméně se domnívám, že to je v popisu slušného nenafoukaného a nearogatního člověka. Nejsem lékař a ztěží mohu posoudit vážnost poranění, proto jsem záchranku přivolal.Dle mého názoru je pan doktor sebestředný nafoukanec, který u záchranky nemá co pohledávat

Příjemný, veselý a vstřícný Pan doktor :o)

náladový arogantní sebestředný