Adresa

BAUDYŠ A SYN
Ještědská 2409/9, Jablonec nad Nisou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: BAUDYŠ A SYN Jiný

Super přístup ke zvířátkům.Jsme pokaždé spokojeni.Zde pracují lidé na svém místě.

S
Umístění: BAUDYŠ A SYN Jiný

Zatím jsme ješte nepotřebovali léčbu, ale vyšetření, medikace a dohled po srtřetu naší fenky s autem bylo odborné a hlavně profesionální i vůči nám ( i my potřebovali lékaře/psychologa). Vždy nám vše vysvětlili a se vším poradili. Jako ,,rodinní" lékaři jsou naprosto perfektní. Děkujeme

O
Umístění: BAUDYŠ A SYN Jiný

Do ordinace chodíme víc jak 20 let, nejprve s pejskem, pak s kočičkami a vždy jsme byli velmi spokojeni. Nikam jinam bychom už nešli.


Ověřený profil

Dnes jsme se vrátili od pana doktora s rok a půl starým kocourkem, byl jen údajně vystresovany, ačkoliv měl příznaky selhávání ledvin, dostal injekci na uklidnění....před chvilkou jsme kocourka pohřbili :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřený profil

Já už chodím na veterinu k MVdr. Baudyšovi hodně let a je pravda, že jsem s ním byla vždy spokojena. Prostě každý máme nějakou zkušenost. Já mám zase špatnou zkušenost s jedním velice drahým a rádoby vyhlášeným veterinářem.


L
Ověřený profil

Jsem díky fence na veterině docela často, přesto to neberu jako nutné zlo, páni veterináři jsou vždy milí a ochotní.


X
Ověřený profil

U pana Baudyše neumí ani rozeznat nádor od abcesu. Po téhle zkušenosti jsem vyhledala lepšího veterináře :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Mého pejska ani pořádně nevyšetřili a hned začali s léčbou, ktrerá mu ani při páté návštěvě vůbec nepomohla. Injekce antibiotik obden a ještě nějaká injekce po které strašně pil. Nevedou si žádné záznamy, takže vlastně pokaždé se začíná s léčbou znovu. Jednotlivá ošetření jsou laciná, ale nakonec vlastně velmi drahá, protože to stejně vůbec nepomohlo. Musela jsem jít na pohotovost jinam, tam po první návštěvě se hned začal můj pes zlepšovat a za 3 dny byl úplně v pořádku. Bylo to dražší (jednotlivá ošetření), ale na konec byla částka stejná jak od Baudyšů, s tím rozdílem, že pes je zdravý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Velmi levný, zde bohužel znamená i velmi slabý a neodborný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Ordinaci pana doktora navštěvujeme roky, velice si vážím lidského přístupu a profesionality všech lékařů v ordinaci. Naši psi psát neumí, tak to sem musím dát za ně. Za ty roky máme samé dobré zkušenosti, i v nepříjemných situacích (úraz, těžká oprace i bohužel uspání pejska), páni doktoři nejsou stroje na peníze, jsou velice solidní a jsem moc ráda, že můžeme chodit sem. Jediné co není ideální bývá natřískaná čekárna, ale s tím asi nic neuděláme a raději počkám s jistotou, že mi psa ošetří lidé co zvířatům nejen rozumí ale mají k nim i velice hezký vztah.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti